Klima Servisi

(Klima Servisi) Okyanus Servis tarafından haftanın 7 günü verilen bir teknik hizmettir. Personellerimiz klima montaj, onarım, bakım ve parça değişiminde her marka ve model konusunda eğitimlidir. Bu çalışmaları yetkili ve bilgili şirketlere yaptırmanız önemle tavsiye edilir. Çünkü Klima Servisi hizmeti (Mitsubishi, Arçelik, Beko, Bosch, Carrier, Daikin, Sharp, General, Sigma, Panasonic, Airfel, DemirDöküm, LG, Midea, Siemens, Toshiba, Vestel, Ferroli, Alarko, Baymak vs.) marka teknolojilerini bilmeden bilinçsiz bir şekilde gerçekleşirse daha büyük bir soruna yol açabilir. Özellikle periyodik bakımlarda bizim sıkça rastladığımız bir durumdur.

Yetkili Klima Servisi

Kullanmakta olduğunuz klimanın markasına göre yetkili klima servisi hizmetimizle ilgili detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

Klima Bakım

Sürekli kullanılan cihazlarda klima bakımı sıklıkla gerekmektedir. Özellikle endüstriyel alanlarda yüksek kapasiteli klimalarda bakım ihtiyacı daha fazladır.

Klima Bakım Servisi

Personellerimiz, siz değerli müşterilerimizden gelen hizmet taleplerine uygun olarak klima bakım servisi gerçekleştirmektedir.

Klima Bakım Fiyatları

Okyanus servis olarak en uygun fiyat en en kaliteli hizmet vermekteyiz. Klima bakım fiyatlarımız klima türü, modeli ve arıza durumuna göre değişmektedir. Klima servis fiyatlarımızı öğrenmek için firmamızı arayınız.

Klima Teknik Bakımı

Ev, işyeri, iş merkezleri, fabrikalar gibi birçok alanda klimalar aktif olarak kullanılmaktadır. Klima kullanımında doğru montaj yapıldıktan sonra uzun bir dönem arıza vermesi beklenmez. Montajı yapılırken yapılacak hatalar veya yanlış yere yapılacak yerleştirmeler sonucunda klimanızdan verim alamazsınız.

Klima Periyodik Bakımı

Firmamız merkezi ve bireysel tüm klima çeşitlerinde periyodik bakım hizmeti vermektedir.

Okyanus Klima

Okyanus Klima Servisi, İstanbul Bahçelievler’de bulunan şubesi ile Avrupa Yakasında tüm ilçelere hizmet vermektedir. Ev, ofis, işyeri mağaza, büro, fabrika gibi birçok kapalı alanda klima servisi hizmet vermekteyiz.

Klima Servisi şirketleri arasında Okyanus Servis olarak bizi tercih etmeniz için firmamızdan referanslar ve hizmet kalitemizle ilgili detaylı bilgiyi öğrenebilirsiniz. Firmamız size en kaliteli hizmeti en uygun fiyattan vermek için vardır. Bu prensip ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Servis Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları:

Airfel DemirDöküm Vestel
Alarko Samsung Protherm
Auer Ferroli Buderus
General Bosch Siemens
Mitsubishi Arçelik LG
Panasonic Daikin Toshiba
Sharp Beko Midea
Sigma Carrier Baymak

İstanbul Avrupa Yakasında hizmet sunduğumuz ilçeleri:

Zeytinburnu Avcılar Bağcılar Bahçelievler
Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş
Beylikdüzü Beyoğlu Şişli Esenler
Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa
Güngören Kağıthane Küçükçekmece Sarıyer