ARA02124510134
Klima Kombi Beyaz Eşya Servisi

Klima Servisi

Okyanus Klima Servisi: Okyanus Servis tarafından haftanın 7 günü verilen bir klima servisi hizmetidir. Personellerimiz klima montaj, onarım, bakım ve parça değişiminde her marka ve model konusunda eğitimlidir. Bu çalışmaları yetkili ve bilgili şirketlere yaptırmanız önemle tavsiye edilir.

klima servisi

klima servisi

Çünkü klima servisi hizmeti (Mitsubishi klima servisi, Arçelik klima servisi, Beko klima servisi, Bosch klima servisi, Carrier klima servisi, Daikin klima servisi, Sharp klima servisi, General klima servisi, Sigma klima servisi, Panasonic klima servisi, Airfel klima servisi, DemirDöküm klima servisi, LG klima servisi, Midea klima servisi, Siemens klima servisi, Toshiba klima servisi, Vestel klima servisi, Ferroli klima servisi, Alarko klima servisi, Baymak klima servisi, vs.) marka teknolojilerini bilmeden bilinçsiz bir şekilde gerçekleşirse daha büyük bir soruna yol açabilir. Özellikle periyodik bakımlarda bizim sıkça rastladığımız bir durumdur.

Klima Servisi Fiyatları

klima ustası

klima ustası

Klimalar teknoloji kullanılarak üretilen hassas cihazlardır. Teknoloji, hayatımızı kolaylaştıracak ürünlere her geçen gün yeni özellikler ekleyerek daha pratik kullanımlar sağlamaktadır. Klimalar aynı zamanda maliyetin ucuzlamasıyla oldukça ekonomik hale gelmişlerdir. Lüks olarak değil de özellikle sıcaklığın karakteristik özellik halinde olduğu bölgelerde ihtiyaç haline gelmiştir. Serinletme amaçlı kullanılan bu cihazlar ısıtma fonksiyonlarının da gelişmesiyle değişen hava koşullarında ki ihtiyacımıza göre ayarlanabilirler. Sene boyunca tam gün mesaiyle çalışan klimalarımızın doğal olarak bakıma ihtiyaçları olacaktır. Yapılan bakımla klimanın daha uzun süre sağlıklı çalışması sağlanabilir.

 

Klima servisimizi uygun fiyatları, uzman teknik ekipleri ile ulaşmak istediğiniz her anda kaliteli hizmetiyle yanınızda olacaktır. “Klima servisi teknik bir hizmet türüdür. Alanında uzman olan ustalarımız size tüm klima modellerinde destek vermektedirler. Klimanın yapısı hakkında ki deneyimleri ile hizmet sonrası cihaz kullanımda verimlilik ve düşük enerji tasarrufu sağlarsınız. Bölge olarak İstanbul Avrupa Yakasın’da tüm ilçelere mobil ekiplerle ulaşım sağlamaktayız. Aynı gün birçok müşterimize hizmet verebilecek kapasitedeyiz.

Yetkili Klima Servisi – 0 (212) 451 01 34 – 0 (537) 796 20 12

Klima teknik bakımı

Klima teknik bakımı

Kullanmakta olduğunuz klimanın markasına göre yetkili klima servisi hizmetimizle ilgili detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz. Klimalarınızın bakımı için servisimize başvurduğunuzda alacağınız hizmetle klimanızın ara yüzün de oluşan kirlerin temizlenmesiyle klimanız temiz hava üflemeye devam edecektir. Temizlenmediği takdirde performansta düşüklük oluşturacaktır. Bu da faturanıza yansıyacaktır. Cihazınızın içindeki soğutucu hava gazının ayarlaması otomatik olmadığı için mevsimine göre yapılacak bu ayarlamalar içinde klima servisimizin bakım hizmetini kullanmalısınız.

Klima Bakım Periyotları

Sürekli kullanılan cihazlarda klima bakımı sıklıkla gerekmektedir. Özellikle endüstriyel alanlarda yüksek kapasiteli klimalarda bakım ihtiyacı daha fazladır. Klimanızda oluşabilecek karlanma, su akıtması, farklı gürültüde sesler gelmesi ile ilgili servisimiz her türlü garantiyi vererek sunduğu hizmetlerle cihazınızın ilk günküne yankın performansta çalışmasını sağlayabiliriz.

 

Bakım hizmetleri zamanında yapılmazsa çok farklı arıza durumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Ve onarım için de ihmal gösterirseniz cihazınızın hurda olarak kayıtlara geçmesine neden olursunuz. Arıza oluştuğunda klima servisimizden alacağınız hizmetin kalitesini aynı arıza durumunu bir daha görmeyerek yaşayacaksınız. Klimanızda oluşan aksaklığı deneyimli ve uzman ekiplerimizle müdahale ederek üreteceğimiz pratik çözümlerle hızlı bir şekilde çözüme kavuştururuz. Ne gibi durumlarda servisimize başvurmanız gerektiğini de bilmeniz gerekecektir.

Klima Bakımı

Cihazınız çok gürültülü çalışıyorsa, su akıtıyorsa, kötü kokular yayıyorsa, verimli soğutma veya ısıtma hizmeti veremiyorsa bir arıza oluşmuş demektir. Ekiplerimiz her geçen gün teknolojisi ilerleyen bu cihazlar hakkında her türlü eğitimlerini aldıkları için arızalara en doğru çözümler sunabilirler.

 

Klima Bakım Servisi Personellerimiz, siz değerli müşterilerimizden gelen hizmet taleplerine uygun olarak klima bakım servisi gerçekleştirmektedir. Klima bakım servisimizden alabileceğiniz montaj hizmeti de uzmanlık alanlarımızdandır. Bazı modellerde kendinizin de yapabileceğiniz montaj olup, işi uzmanına bırakmanın rahatlığını yaşamayı da seçmekle cihazınızın uzun süreli kullanımını garantiye almış olursunuz. Kaliteli bakım olan yerde servisimizin hizmetlerini bulacaksınız.

klima onarım servisi

klima onarım servisi

Klima Bakım Fiyatları

Okyanus servis olarak en uygun fiyat en en kaliteli hizmet vermekteyiz. Klima bakım fiyatlarımız klima türü, modeli ve arıza durumuna göre değişmektedir. Klima servis fiyatlarımızı öğrenmek için firmamızı arayınız.

Klima Teknik Bakımı

Ev, işyeri, iş merkezleri, fabrikalar gibi birçok alanda klimalar aktif olarak kullanılmaktadır. Klima kullanımında doğru montaj yapıldıktan sonra uzun bir dönem arıza vermesi beklenmez. Montajı yapılırken yapılacak hatalar veya yanlış yere yapılacak yerleştirmeler sonucunda klimanızdan verim alamazsınız.

Firmamız merkezi ve bireysel tüm klima çeşitlerinde periyodik bakım hizmeti vermektedir.

Klima Montajı

Klima Ünite Fiyatları

Klima Ünite Fiyatları

Okyanus Klima Servisi, İstanbul Bahçelievler’de bulunan şubesi ile Avrupa Yakasında tüm ilçelere hizmet vermektedir. Ev, ofis, işyeri mağaza, büro, fabrika gibi birçok kapalı alanda klima servisi hizmet vermekteyiz.

Klima Servisi şirketleri arasında Okyanus Servis olarak bizi tercih etmeniz için firmamızdan referanslar ve hizmet kalitemizle ilgili detaylı bilgiyi öğrenebilirsiniz. Firmamız size en kaliteli hizmeti en uygun fiyattan vermek için vardır. Bu prensip ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sektörde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmaktadır. Amacımız hizmet anlayışını sektörde değiştirmektedir. Modern teknolojileri kullanarak kalacı çözümler üretmekteyiz. Ürünlerin kapasiteleri, modelleri veya meydana gelen sorunları merkezli çalışmalarla daha net sonuçlar almaktayız. Bölgesel hizmetlerimizde ekiplerimiz devamlı hareket halindedir.

OKYANUS KALİTESİNE GÜVENİN -0 (212) 451 01 34 – 0 (537) 796 20 12

klima gaz dolum servisi

klima gaz dolum servisi

Çok isteyerek satın aldığınız klimanız, montaj sırası beklemekten ve doğru servis hizmeti alamamaktan dolayı çileye mi dönüştü? Okyanus Servisi’ni arayın hızlı ve güvenilir montajın rahatlığını yaşayın. Okyanus servisi telefonunuzun ucunda. Aradığınızda, güler yüzlü personelimiz cihazınız hakkında doğru ve güvenilir rehberlik hizmeti sunar. Alanında uzman, tecrübeli teknik elemanlarınız en hızlı şekilde gelerek aygıtın montaj işlemini anında gerçekleştirir. Siz de sıra beklemeden bu teknolojik aletin keyfini sürmeye başlarsınız.

 

Okyanus Klima Servisi aynı zamanda yedek parça ve onarım hizmeti de vermektedir. Klima gaz dolum servisi bünyesinde hizmet veren tüm personelimiz, en son teknolojik gelişmeleri takip eden, denetimli ve bilgili kişilerdir. Evlerinize gelerek sorunun kaynağını bulur ve hızla çözüm sunarlar. Eğer cihazınız için yedek parça gerekiyorsa bunu da sağlamaktadırlar. Cihazınızın tamirinin yanında yıllık periyodik bakımlarınızı da servisimize yaptırabilirsiniz. Bu cihazların bakımı hem çok önemli hem de çok gereklidir. Bu, uzman kişilerin yapması gereken ciddi bir işlemdir. Tecrübeli klima servisi uzmanlara yaptırmadığınız bakımlardan sonra cihazın performansında herhangi bir artış olmaz ve iyi temizlenmez.

Klima Periyodik Bakımı – 0 (212) 451 01 34 – 0 (537) 796 20 12

Kaliteli bakımın sonuçları şunlar olacaktır: Her şeyden önce maksimum performansla çalışır, gücü artar. Ondan üfürülen hava temiz ve ferah olur. Bunun yanında doğru temizlenmiş cihaz size %40 daha az elektrik harcama getirisi vardır. Güzel ve doğru bakımla kötü kokular yok olur. Bakterilerden ve mikroplardan tamamen temizlenir. Bu da size sağlık ve mutluluk olarak geri döner. Klimalar oldukça hassas cihazlardır. Oluşabilecek kir ve toz birikintileri onların ömrünü kısaltır. Yılda 2 defa periyodik bakımının yapılması gerekir. Bakımı yapılmayanlar, özellikle alışveriş merkezleri gibi toplu kullanım alanlarında oldukça tehlikelidir ve ciddi sorunlara yol açar. Okyanus Klima Servisi sağlığınıza sizin kadar önem verir ve bunun bilincinde olarak çalışır.

 

Klima Servisimiz hizmet kalitesini her geçen gün artıran ve geniş müşteri portföyüyle hizmetini etkili ve nitelikli biçimde sunan saygın bir kuruluştur. Referanslarımızdan ve işlerimizden kalitemizi ve profesyonelliğimizi fark edebilirsiniz. Bizi arayın ve size rehberlik edelim. Siz de hızlı, güvenilir, etkili hizmetin tadını çıkarın. Her türlü klimanın teknik işlerini özenle ve dikkatle yapılır.

Klima Servisi: Bazen yaşam standartlarımıza göre değişimleri sağlarken teknolojiye uygun birçok cihaz sayesinde biz de ısınmada ya da farklı tercihlerimize göre bu şekilde değerlendirebiliriz. Farklı sıkıntılar yaşamamak için bu türde tercihlerimizi klimalar alanında evimizde veya iş yerimizde kolaylıkla kullanabiliriz. İyi tercihlerimiz sayesinde bu ürünleri seçtiğimizde Klima Servisi sayesinde istediğimiz yere rahatlıkla montajını yaptırabiliriz. İstediğimiz marka veya modellerde bu seçimlerimizi yaparak bu konuda bizde oluşabilecek sorunları rahatlıkla ortadan kaldırabiliriz. Bu sayede istediğimiz gibi kolay sonuçlara rahatlıkla sahip olabiliriz. Bize uygun şekilde bu tür servisleri kullanırken de bize yararı olması açısından değişiklikleri bu şekilde rahatlıkla takip edebiliriz. Bu tür ihtiyaçlarımıza göre de seçimlerimizi bu şekilde belirleyebiliriz.

En İyi Klima Servisi

klima bakım servisi

klima bakım servisi

Kalıcı sonuçları bu tür durumlarda kendi açımızdan değerlendirirken bize farklı seçenekler sunabilmesi için çok değişik şekilde yararlarını rahatlıkla görebiliriz. Bu durumda klima servisi sayesinde istediğimiz yerde ihtiyaçlarımıza göre kullandığımız klimalarımızı gerektiğinde periyodik bakımlarını da yaptırabilmek çok kolay olabilir. Bize uygun değişik ürünleri teknoloji sayesinde kullanmaya başladığımızda evimizde veya iş yerimizde bize karşı yararlarını rahatlıkla görebiliriz. İsteklerimize göre değişimleri bu şekilde yaratarak sağlıklı açıdan bize kolaylık sağlayabildiğini görebiliriz. Bu duruma göre biz de ısınma ya da soğutma açısından kalıcı seçimlerimizi tek ürün sayesinde rahatlıkla kullanabiliriz. Yaşadığımız ortamları ferahlatmak açısından değişikliklerimizi bu şekilde rahatlıkla yapabiliriz.

Hizmet Bölgelerimiz;En Uygun Klima Servisi

periyodik klima bakımı

periyodik klima bakımı

Kısa zamanda bu tercihlerimiz bizi değişik şekillerde etkileyeceği için biz yaşadığımız ortamlara uygun ürünleri seçimimizde montajı ve bakımları için her zaman servisi klima kullanma ihtiyacı duyabiliriz. Sağlıklı şekilde ortamlarımızı değiştirmek için tercihimiz olan bu tür ürünlerde istediğimiz gibi farklı marka ve modelleri inceleyerek bize uygun olanları belirleyebiliriz. Bu konuda yararlı tercihleri yaparak farklı aşamalarda istediğimiz sonuçları elde etmek için kısa sürede istediğimiz gibi seçerek sıkıntısız ve sorunsuz bir şekilde kullanmaya rahatlıkla başlayabiliriz. Bize göre her zaman uygun sonuçları elde etmek bu kadar kolay olabilir ve beklentilerimizi bu şekilde rahatlıkla ve güvenle sağlayabiliriz. İstediğimiz derecede kalıcı olabilmesi için de iyi araştırmalarımızı bu yönde rahatlıkla ve güvenle yapmalıyız.

Hizmetlerimiz; klima servisi, servisi klima, klima servisleri, servisleri klima, klima ustası, ustası klima, klima servis ustası, servis ustası klima, klima servis şirketleri, servis şirketleri klima, klima servis firmaları, servis firmaları klima, klima bakımı, bakımı klima, klima teknik bakımı, teknik bakımı klima, klima periyodik bakımı, periyodik bakımı klima, klima bakım servisi, bakım servisi klima, klima montaj, montaj klima, klima montajı, montajı klima, klima demontaj, demontaj klima, klima sökümü, sökümü klima, klima parçası, parçası klima, klima yedek parçası, yedek parçası klima, klima tamiri, tamiri klima, klima arızası, arızası klima, klima sökümü ve montajı, sökümü ve montajı klima, klima gazı, gazı klima, klima teknik servisi, teknik servisi klima, klima özel servisi, özel servisi klima, klima gaz dolumu, gaz dolumu klima gerçekleştirmekteyiz.

Etiketler: 

Duro Klima Servisi, Siemens Klima Servisi, Vestel Klima Servisi, Hyundai Klima Servisi, Sanyo Klima Servisi, Demirdöküm Klima Servisi, Baxi Klima Servisi, Seg Klima Servisi, Altus Klima Servisi, Esco Klima Servisi, Profilo Klima Servisi, HighLife Klima Servisi, Alaska Klima Servisi, Oreon Klima Servisi, Whirlpool Klima Servisi, Amcor Klima Servisi, Teco Klima Servisi, Electra Klima Servisi, Orcool Klima Servisi, Samui Klima Servisi, McQuary Klima Servisi, Siesta Klima Servisi, Diamond Electric Klima Servisi, Hicon Klima Servisi, Beko Klima Servisi, Daikin Klima Servisi, Goodman Klima Servisi, Cartel Klima Servisi, Tronic Klima Servisi, Unionaire Klima Servisi,Electrolux Klima Servisi, Amana Klima Servisi, Midea Klima Servisi, Arçelik Klima Servisi, Aeg Klima Servisi, White Westinghouse Klima Servisi, Sigma Klima Servisi, Dolcevita Klima Servisi, Ariston Klima Servisi, Fuji Electric Klima Servisi, Fujitsu Klima Servisi, Rubenis Klima Servisi, Airfel Klima Servisi, Panasonic Klima Servisi, Termodinamik Klima Servisi, Mitsubishi Klima Servisi, Bosch Klima Servisi,Daylux Klima Servisi, Toshiba Klima Servisi, Akai Klima Servisi, Funai Klima Servisi, LG Klima Servisi,Ferroli Klima Servisi, Auer Klima Servisi, Samsung Klima Servisi, Viessmann Vitoclima Servisi, Vaillant Klima Servisi, North Aire Klima Servisi, York Klima Servisi, Sharp Klima Servisi, Galanz Klima Servisi,Haier Klima Servisi, Aura Klima Servisi, Alarko Carrier Klima Servisi, Regal Klima Servisi, General Electric Klima Servisi, Kelon Klima Servisi, Zen Klima Servisi, Sunny Klima Servisi, Baymak Klima Servisi, Raks Klima Servisi, Seikon Klima Servisi. 

Bir cevap yazın

error: