Merkezefendi ikinci el klima satmak istiyorum, Merkezefendi en iyi klima servisi, Merkezefendi klima servis firması, Merkezefendi ucuz klima servisi, Merkezefendi klima servisi ücret bedeli, Merkezefendi klima servis ustası, Merkezefendi klima montajı, Merkezefendi klima servisleri, Merkezefendi klima tamir servisi, Merkezefendi klima yedek parçası, Merkezefendi klima periyodik bakımı, Merkezefendi klima demontaj, Merkezefendi klima servis şirketleri, Merkezefendi klima servisi ücretleri, Merkezefendi klima teknik servisi, Merkezefendi klima parçası, Merkezefendi kurumsal klima servisi, Merkezefendi klima servisi, Merkezefendi klima ustası.

Zeytinburnu Merkezefendi klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Zeytinburnu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Zeytinburnu Merkezefendi merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Merkezefendi ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Merkezefendi kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Zeytinburnu Merkezefendi klimacı olarak Zeytinburnu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Merkezefendi klima servisi fiyatları, Merkezefendi klima bakım servisi, Merkezefendi klima montaj servisi, Merkezefendi klima özel servisi, Merkezefendi klima sökümü, Merkezefendi ikinci el klima alanlar, Merkezefendi klima servisi fiyat listesi, Merkezefendi klima servis şirketi, Merkezefendi klima arızası, Merkezefendi klima servis ustaları, Merkezefendi klima montaj, Merkezefendi eski klima servisi, Merkezefendi klima servis firmaları, Merkezefendi uygun klima servisi, Merkezefendi klima tamiri, Merkezefendi klima bakımı, Merkezefendi özel klima servisi, Merkezefendi ikinci el klima alan yerler, Merkezefendi klima teknik bakımı.