Dikilitaş klima parçası, Dikilitaş klima servisi ücret bedeli, Dikilitaş klima demontaj, Dikilitaş klima servis şirketleri, Dikilitaş klima servis firması, Dikilitaş klima servis ustası, Dikilitaş klima tamir servisi, Dikilitaş klima servisi, Dikilitaş klima yedek parçası, Dikilitaş en iyi klima servisi, Dikilitaş ucuz klima servisi, Dikilitaş kurumsal klima servisi, Dikilitaş klima montajı, Dikilitaş klima periyodik bakımı, Dikilitaş klima teknik servisi, Dikilitaş klima servisleri, Dikilitaş klima ustası, Dikilitaş klima servisi ücretleri, Dikilitaş ikinci el klima satmak istiyorum.

Zeytinburnu Dikilitaş klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Zeytinburnu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Zeytinburnu Dikilitaş merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Dikilitaş ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Dikilitaş kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Zeytinburnu Dikilitaş klimacı olarak Zeytinburnu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Dikilitaş klima bakım servisi, Dikilitaş uygun klima servisi, Dikilitaş klima montaj, Dikilitaş ikinci el klima alanlar, Dikilitaş klima teknik bakımı, Dikilitaş eski klima servisi, Dikilitaş klima sökümü, Dikilitaş klima servis şirketi, Dikilitaş klima servis ustaları, Dikilitaş klima servisi fiyat listesi, Dikilitaş klima tamiri, Dikilitaş klima arızası, Dikilitaş klima montaj servisi, Dikilitaş klima bakımı, Dikilitaş klima servisi fiyatları, Dikilitaş klima servis firmaları, Dikilitaş ikinci el klima alan yerler, Dikilitaş özel klima servisi, Dikilitaş klima özel servisi.