Beştelsiz klima parçası, Beştelsiz klima montajı, Beştelsiz klima ustası, Beştelsiz klima periyodik bakımı, Beştelsiz klima tamir servisi, Beştelsiz klima servisi, Beştelsiz klima teknik servisi, Beştelsiz klima servis şirketleri, Beştelsiz klima servis firması, Beştelsiz ucuz klima servisi, Beştelsiz en iyi klima servisi, Beştelsiz klima servisi ücretleri, Beştelsiz klima servis ustası, Beştelsiz klima demontaj, Beştelsiz kurumsal klima servisi, Beştelsiz klima yedek parçası, Beştelsiz klima servisleri, Beştelsiz ikinci el klima satmak istiyorum, Beştelsiz klima servisi ücret bedeli.

Zeytinburnu Beştelsiz klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Zeytinburnu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Zeytinburnu Beştelsiz merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Beştelsiz ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Beştelsiz kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Zeytinburnu Beştelsiz klimacı olarak Zeytinburnu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Beştelsiz klima servis şirketi, Beştelsiz klima servis firmaları, Beştelsiz ikinci el klima alan yerler, Beştelsiz klima bakımı, Beştelsiz özel klima servisi, Beştelsiz klima arızası, Beştelsiz klima servis ustaları, Beştelsiz klima sökümü, Beştelsiz klima bakım servisi, Beştelsiz eski klima servisi, Beştelsiz klima teknik bakımı, Beştelsiz klima servisi fiyat listesi, Beştelsiz uygun klima servisi, Beştelsiz klima montaj, Beştelsiz klima tamiri, Beştelsiz ikinci el klima alanlar, Beştelsiz klima montaj servisi, Beştelsiz klima servisi fiyatları, Beştelsiz klima özel servisi.