Okmeydanı ikinci el klima satmak istiyorum, Okmeydanı ucuz klima servisi, Okmeydanı klima teknik servisi, Okmeydanı klima parçası, Okmeydanı klima servis ustası, Okmeydanı klima servisi, Okmeydanı klima servisi ücret bedeli, Okmeydanı klima servis firması, Okmeydanı klima servis şirketleri, Okmeydanı kurumsal klima servisi, Okmeydanı klima demontaj, Okmeydanı en iyi klima servisi, Okmeydanı klima tamir servisi, Okmeydanı klima yedek parçası, Okmeydanı klima montajı, Okmeydanı klima servisi ücretleri, Okmeydanı klima periyodik bakımı, Okmeydanı klima ustası, Okmeydanı klima servisleri.

Şişli Okmeydanı klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Şişli ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Şişli Okmeydanı merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Okmeydanı ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Okmeydanı kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Şişli Okmeydanı klimacı olarak Şişli ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Okmeydanı klima bakım servisi, Okmeydanı klima tamiri, Okmeydanı eski klima servisi, Okmeydanı uygun klima servisi, Okmeydanı klima teknik bakımı, Okmeydanı klima servisi fiyat listesi, Okmeydanı klima sökümü, Okmeydanı klima montaj servisi, Okmeydanı klima arızası, Okmeydanı ikinci el klima alanlar, Okmeydanı özel klima servisi, Okmeydanı klima servis şirketi, Okmeydanı klima montaj, Okmeydanı klima servis firmaları, Okmeydanı ikinci el klima alan yerler, Okmeydanı klima servisi fiyatları, Okmeydanı klima özel servisi, Okmeydanı klima servis ustaları, Okmeydanı klima bakımı.