Meşrutiyet klima servisi, Meşrutiyet klima parçası, Meşrutiyet klima servis firması, Meşrutiyet klima servisi ücretleri, Meşrutiyet ucuz klima servisi, Meşrutiyet klima demontaj, Meşrutiyet klima servis ustası, Meşrutiyet klima yedek parçası, Meşrutiyet klima servis şirketleri, Meşrutiyet klima teknik servisi, Meşrutiyet klima montajı, Meşrutiyet en iyi klima servisi, Meşrutiyet ikinci el klima satmak istiyorum, Meşrutiyet klima ustası, Meşrutiyet klima servisleri, Meşrutiyet klima servisi ücret bedeli, Meşrutiyet klima tamir servisi, Meşrutiyet kurumsal klima servisi, Meşrutiyet klima periyodik bakımı.

Şişli Meşrutiyet klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Şişli ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Şişli Meşrutiyet merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Meşrutiyet ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Meşrutiyet kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Şişli Meşrutiyet klimacı olarak Şişli ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Meşrutiyet ikinci el klima alan yerler, Meşrutiyet klima sökümü, Meşrutiyet klima servis şirketi, Meşrutiyet klima servis firmaları, Meşrutiyet klima tamiri, Meşrutiyet uygun klima servisi, Meşrutiyet ikinci el klima alanlar, Meşrutiyet klima montaj servisi, Meşrutiyet klima servis ustaları, Meşrutiyet klima özel servisi, Meşrutiyet klima teknik bakımı, Meşrutiyet klima servisi fiyat listesi, Meşrutiyet klima bakımı, Meşrutiyet klima montaj, Meşrutiyet özel klima servisi, Meşrutiyet klima servisi fiyatları, Meşrutiyet klima bakım servisi, Meşrutiyet klima arızası, Meşrutiyet eski klima servisi.