Halaskargazi en iyi klima servisi, Halaskargazi klima tamir servisi, Halaskargazi klima montajı, Halaskargazi klima servisleri, Halaskargazi klima periyodik bakımı, Halaskargazi ucuz klima servisi, Halaskargazi klima parçası, Halaskargazi klima servis şirketleri, Halaskargazi klima yedek parçası, Halaskargazi klima servisi ücret bedeli, Halaskargazi klima demontaj, Halaskargazi ikinci el klima satmak istiyorum, Halaskargazi klima teknik servisi, Halaskargazi klima servisi, Halaskargazi klima ustası, Halaskargazi klima servis ustası, Halaskargazi klima servis firması, Halaskargazi kurumsal klima servisi, Halaskargazi klima servisi ücretleri.

Şişli Halaskargazi klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Şişli ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Şişli Halaskargazi merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Halaskargazi ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Halaskargazi kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Şişli Halaskargazi klimacı olarak Şişli ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Halaskargazi klima tamiri, Halaskargazi klima montaj, Halaskargazi klima servisi fiyatları, Halaskargazi klima servisi fiyat listesi, Halaskargazi klima servis firmaları, Halaskargazi klima sökümü, Halaskargazi klima özel servisi, Halaskargazi uygun klima servisi, Halaskargazi klima servis ustaları, Halaskargazi klima arızası, Halaskargazi klima servis şirketi, Halaskargazi klima bakım servisi, Halaskargazi eski klima servisi, Halaskargazi ikinci el klima alan yerler, Halaskargazi klima bakımı, Halaskargazi özel klima servisi, Halaskargazi klima montaj servisi, Halaskargazi klima teknik bakımı, Halaskargazi ikinci el klima alanlar.