Kağıthane Şirintepe klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Kağıthane ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Kağıthane Şirintepe merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Şirintepe ikinci el klima alan yerler, Şirintepe klima arızası, Şirintepe klima özel servisi, Şirintepe klima sökümü, Şirintepe klima montaj servisi, Şirintepe uygun klima servisi, Şirintepe klima tamiri, Şirintepe eski klima servisi, Şirintepe ikinci el klima alanlar, Şirintepe klima teknik bakımı, Şirintepe klima servis ustaları, Şirintepe klima servis şirketi, Şirintepe özel klima servisi, Şirintepe klima bakımı, Şirintepe klima servisi fiyat listesi, Şirintepe klima servis firmaları, Şirintepe klima montaj, Şirintepe klima servisi fiyatları, Şirintepe klima bakım servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Şirintepe ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Şirintepe klima servis ustası, Şirintepe ikinci el klima satmak istiyorum, Şirintepe klima ustası, Şirintepe klima servisi ücret bedeli, Şirintepe en iyi klima servisi, Şirintepe kurumsal klima servisi, Şirintepe klima teknik servisi, Şirintepe klima servis şirketleri, Şirintepe klima yedek parçası, Şirintepe ucuz klima servisi, Şirintepe klima tamir servisi, Şirintepe klima servisi ücretleri, Şirintepe klima servis firması, Şirintepe klima periyodik bakımı, Şirintepe klima demontaj, Şirintepe klima servisi, Şirintepe klima montajı, Şirintepe klima servisleri, Şirintepe klima parçası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Şirintepe kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Kağıthane Şirintepe klimacı olarak Kağıthane ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.