Karlıtepe klima demontaj, Karlıtepe ikinci el klima satmak istiyorum, Karlıtepe klima montajı, Karlıtepe klima servis ustası, Karlıtepe klima servis şirketleri, Karlıtepe klima periyodik bakımı, Karlıtepe klima servisi ücret bedeli, Karlıtepe klima parçası, Karlıtepe klima servisi ücretleri, Karlıtepe ucuz klima servisi, Karlıtepe klima teknik servisi, Karlıtepe klima tamir servisi, Karlıtepe klima servisleri, Karlıtepe klima ustası, Karlıtepe kurumsal klima servisi, Karlıtepe klima servisi, Karlıtepe klima yedek parçası, Karlıtepe en iyi klima servisi, Karlıtepe klima servis firması.

Gaziosmanpaşa Karlıtepe klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Gaziosmanpaşa ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Gaziosmanpaşa Karlıtepe merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Karlıtepe ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Karlıtepe kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Gaziosmanpaşa Karlıtepe klimacı olarak Gaziosmanpaşa ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Karlıtepe klima servisi fiyatları, Karlıtepe klima özel servisi, Karlıtepe ikinci el klima alanlar, Karlıtepe uygun klima servisi, Karlıtepe klima montaj servisi, Karlıtepe klima bakım servisi, Karlıtepe klima servisi fiyat listesi, Karlıtepe klima servis firmaları, Karlıtepe klima teknik bakımı, Karlıtepe klima sökümü, Karlıtepe klima montaj, Karlıtepe klima servis şirketi, Karlıtepe ikinci el klima alan yerler, Karlıtepe klima bakımı, Karlıtepe eski klima servisi, Karlıtepe klima arızası, Karlıtepe özel klima servisi, Karlıtepe klima servis ustaları, Karlıtepe klima tamiri.