Yusufpaşa klima servisi ücret bedeli, Yusufpaşa klima tamir servisi, Yusufpaşa klima servisleri, Yusufpaşa ikinci el klima satmak istiyorum, Yusufpaşa kurumsal klima servisi, Yusufpaşa klima demontaj, Yusufpaşa klima servis firması, Yusufpaşa klima ustası, Yusufpaşa ucuz klima servisi, Yusufpaşa klima servis ustası, Yusufpaşa klima parçası, Yusufpaşa klima servisi ücretleri, Yusufpaşa klima montajı, Yusufpaşa klima servisi, Yusufpaşa klima yedek parçası, Yusufpaşa en iyi klima servisi, Yusufpaşa klima periyodik bakımı, Yusufpaşa klima teknik servisi, Yusufpaşa klima servis şirketleri.

Fatih Yusufpaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Yusufpaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yusufpaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yusufpaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Yusufpaşa klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Yusufpaşa klima özel servisi, Yusufpaşa uygun klima servisi, Yusufpaşa klima teknik bakımı, Yusufpaşa eski klima servisi, Yusufpaşa klima servis şirketi, Yusufpaşa özel klima servisi, Yusufpaşa klima bakım servisi, Yusufpaşa klima servis ustaları, Yusufpaşa klima servisi fiyat listesi, Yusufpaşa klima tamiri, Yusufpaşa ikinci el klima alanlar, Yusufpaşa klima sökümü, Yusufpaşa klima montaj servisi, Yusufpaşa ikinci el klima alan yerler, Yusufpaşa klima servisi fiyatları, Yusufpaşa klima bakımı, Yusufpaşa klima arızası, Yusufpaşa klima servis firmaları, Yusufpaşa klima montaj.