Fatih Seyyid Ömer klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Seyyid Ömer merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Seyyid Ömer klima servisi fiyat listesi, Seyyid Ömer klima arızası, Seyyid Ömer ikinci el klima alanlar, Seyyid Ömer klima montaj, Seyyid Ömer klima bakımı, Seyyid Ömer klima servis ustaları, Seyyid Ömer klima özel servisi, Seyyid Ömer uygun klima servisi, Seyyid Ömer özel klima servisi, Seyyid Ömer klima tamiri, Seyyid Ömer klima teknik bakımı, Seyyid Ömer klima montaj servisi, Seyyid Ömer klima servisi fiyatları, Seyyid Ömer klima servis firmaları, Seyyid Ömer eski klima servisi, Seyyid Ömer klima servis şirketi, Seyyid Ömer ikinci el klima alan yerler, Seyyid Ömer klima bakım servisi, Seyyid Ömer klima sökümü.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Seyyid Ömer ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Seyyid Ömer klima servisi, Seyyid Ömer klima periyodik bakımı, Seyyid Ömer klima tamir servisi, Seyyid Ömer en iyi klima servisi, Seyyid Ömer klima servis ustası, Seyyid Ömer klima servis firması, Seyyid Ömer klima ustası, Seyyid Ömer klima parçası, Seyyid Ömer klima servisleri, Seyyid Ömer klima teknik servisi, Seyyid Ömer klima servis şirketleri, Seyyid Ömer klima servisi ücretleri, Seyyid Ömer klima montajı, Seyyid Ömer ikinci el klima satmak istiyorum, Seyyid Ömer ucuz klima servisi, Seyyid Ömer kurumsal klima servisi, Seyyid Ömer klima servisi ücret bedeli, Seyyid Ömer klima demontaj, Seyyid Ömer klima yedek parçası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Seyyid Ömer kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Seyyid Ömer klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.