Mesihpaşa klima servisi ücretleri, Mesihpaşa klima parçası, Mesihpaşa ikinci el klima satmak istiyorum, Mesihpaşa ucuz klima servisi, Mesihpaşa klima ustası, Mesihpaşa klima demontaj, Mesihpaşa klima yedek parçası, Mesihpaşa klima teknik servisi, Mesihpaşa klima tamir servisi, Mesihpaşa kurumsal klima servisi, Mesihpaşa klima montajı, Mesihpaşa klima servisi ücret bedeli, Mesihpaşa klima servisleri, Mesihpaşa klima servisi, Mesihpaşa klima servis firması, Mesihpaşa klima servis ustası, Mesihpaşa en iyi klima servisi, Mesihpaşa klima servis şirketleri, Mesihpaşa klima periyodik bakımı.

Fatih Mesihpaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Mesihpaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Mesihpaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Mesihpaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Mesihpaşa klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Mesihpaşa klima servis şirketi, Mesihpaşa klima servis ustaları, Mesihpaşa klima arızası, Mesihpaşa klima bakım servisi, Mesihpaşa klima teknik bakımı, Mesihpaşa klima servisi fiyat listesi, Mesihpaşa klima montaj, Mesihpaşa ikinci el klima alan yerler, Mesihpaşa uygun klima servisi, Mesihpaşa eski klima servisi, Mesihpaşa klima özel servisi, Mesihpaşa klima bakımı, Mesihpaşa özel klima servisi, Mesihpaşa klima tamiri, Mesihpaşa klima servisi fiyatları, Mesihpaşa klima servis firmaları, Mesihpaşa ikinci el klima alanlar, Mesihpaşa klima montaj servisi, Mesihpaşa klima sökümü.