Büyükçekmece Karaağaç klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Büyükçekmece ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Büyükçekmece Karaağaç merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Karaağaç klima servis şirketi, Karaağaç eski klima servisi, Karaağaç ikinci el klima alanlar, Karaağaç klima tamiri, Karaağaç klima sökümü, Karaağaç uygun klima servisi, Karaağaç klima teknik bakımı, Karaağaç klima servisi fiyat listesi, Karaağaç klima servis ustaları, Karaağaç klima montaj servisi, Karaağaç klima bakım servisi, Karaağaç ikinci el klima alan yerler, Karaağaç klima arızası, Karaağaç klima servisi fiyatları, Karaağaç klima montaj, Karaağaç klima bakımı, Karaağaç özel klima servisi, Karaağaç klima servis firmaları, Karaağaç klima özel servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Karaağaç ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Karaağaç en iyi klima servisi, Karaağaç klima yedek parçası, Karaağaç klima ustası, Karaağaç kurumsal klima servisi, Karaağaç klima parçası, Karaağaç klima demontaj, Karaağaç klima servisi ücret bedeli, Karaağaç klima teknik servisi, Karaağaç klima montajı, Karaağaç ucuz klima servisi, Karaağaç ikinci el klima satmak istiyorum, Karaağaç klima servisleri, Karaağaç klima periyodik bakımı, Karaağaç klima servis firması, Karaağaç klima servisi ücretleri, Karaağaç klima servis şirketleri, Karaağaç klima tamir servisi, Karaağaç klima servisi, Karaağaç klima servis ustası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Karaağaç kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Büyükçekmece Karaağaç klimacı olarak Büyükçekmece ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.