Zeytinburnu Yeşiltepe klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Zeytinburnu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Zeytinburnu Yeşiltepe merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Yeşiltepe eski klima servisi, Yeşiltepe ikinci el klima alan yerler, Yeşiltepe klima özel servisi, Yeşiltepe klima arızası, Yeşiltepe klima montaj servisi, Yeşiltepe özel klima servisi, Yeşiltepe klima bakım servisi, Yeşiltepe klima servis şirketi, Yeşiltepe klima tamiri, Yeşiltepe klima servis ustaları, Yeşiltepe ikinci el klima alanlar, Yeşiltepe klima montaj, Yeşiltepe klima servisi fiyat listesi, Yeşiltepe klima servis firmaları, Yeşiltepe klima servisi fiyatları, Yeşiltepe klima bakımı, Yeşiltepe klima teknik bakımı, Yeşiltepe uygun klima servisi, Yeşiltepe klima sökümü.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yeşiltepe ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Yeşiltepe klima montajı, Yeşiltepe en iyi klima servisi, Yeşiltepe klima periyodik bakımı, Yeşiltepe klima servisi, Yeşiltepe klima parçası, Yeşiltepe klima teknik servisi, Yeşiltepe klima yedek parçası, Yeşiltepe klima servis şirketleri, Yeşiltepe klima ustası, Yeşiltepe klima tamir servisi, Yeşiltepe klima servisi ücret bedeli, Yeşiltepe klima servis firması, Yeşiltepe klima servisleri, Yeşiltepe klima demontaj, Yeşiltepe ucuz klima servisi, Yeşiltepe klima servis ustası, Yeşiltepe kurumsal klima servisi, Yeşiltepe klima servisi ücretleri, Yeşiltepe ikinci el klima satmak istiyorum.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yeşiltepe kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Zeytinburnu Yeşiltepe klimacı olarak Zeytinburnu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.