Zeytinburnu Yenidoğan klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Zeytinburnu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Zeytinburnu Yenidoğan merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Yenidoğan klima bakım servisi, Yenidoğan klima montaj, Yenidoğan eski klima servisi, Yenidoğan klima servisi fiyatları, Yenidoğan klima servis şirketi, Yenidoğan klima servis firmaları, Yenidoğan klima tamiri, Yenidoğan klima servis ustaları, Yenidoğan klima özel servisi, Yenidoğan klima servisi fiyat listesi, Yenidoğan uygun klima servisi, Yenidoğan klima montaj servisi, Yenidoğan ikinci el klima alan yerler, Yenidoğan özel klima servisi, Yenidoğan klima arızası, Yenidoğan ikinci el klima alanlar, Yenidoğan klima sökümü, Yenidoğan klima teknik bakımı, Yenidoğan klima bakımı.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yenidoğan ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Yenidoğan klima servisi, Yenidoğan klima periyodik bakımı, Yenidoğan klima montajı, Yenidoğan ikinci el klima satmak istiyorum, Yenidoğan klima parçası, Yenidoğan ucuz klima servisi, Yenidoğan en iyi klima servisi, Yenidoğan klima servisi ücretleri, Yenidoğan klima tamir servisi, Yenidoğan klima servis firması, Yenidoğan klima ustası, Yenidoğan klima servisi ücret bedeli, Yenidoğan klima servis şirketleri, Yenidoğan kurumsal klima servisi, Yenidoğan klima demontaj, Yenidoğan klima yedek parçası, Yenidoğan klima servisleri, Yenidoğan klima teknik servisi, Yenidoğan klima servis ustası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yenidoğan kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Zeytinburnu Yenidoğan klimacı olarak Zeytinburnu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.