Zeytinburnu Seyitnizam klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Zeytinburnu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Zeytinburnu Seyitnizam merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Seyitnizam klima servis firmaları, Seyitnizam klima servisi fiyatları, Seyitnizam klima özel servisi, Seyitnizam özel klima servisi, Seyitnizam eski klima servisi, Seyitnizam klima arızası, Seyitnizam klima servis ustaları, Seyitnizam ikinci el klima alan yerler, Seyitnizam klima servisi fiyat listesi, Seyitnizam klima sökümü, Seyitnizam klima teknik bakımı, Seyitnizam klima bakım servisi, Seyitnizam klima bakımı, Seyitnizam klima tamiri, Seyitnizam klima montaj servisi, Seyitnizam uygun klima servisi, Seyitnizam ikinci el klima alanlar, Seyitnizam klima servis şirketi, Seyitnizam klima montaj.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Seyitnizam ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Seyitnizam en iyi klima servisi, Seyitnizam ucuz klima servisi, Seyitnizam klima servisi ücret bedeli, Seyitnizam klima montajı, Seyitnizam klima yedek parçası, Seyitnizam ikinci el klima satmak istiyorum, Seyitnizam klima servis firması, Seyitnizam klima demontaj, Seyitnizam klima ustası, Seyitnizam kurumsal klima servisi, Seyitnizam klima servisi, Seyitnizam klima tamir servisi, Seyitnizam klima servis şirketleri, Seyitnizam klima servisleri, Seyitnizam klima parçası, Seyitnizam klima servis ustası, Seyitnizam klima servisi ücretleri, Seyitnizam klima periyodik bakımı, Seyitnizam klima teknik servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Seyitnizam kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Zeytinburnu Seyitnizam klimacı olarak Zeytinburnu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.