Zeytinburnu Kazlıçeşme klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Zeytinburnu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Zeytinburnu Kazlıçeşme merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Kazlıçeşme ikinci el klima alan yerler, Kazlıçeşme klima arızası, Kazlıçeşme klima bakımı, Kazlıçeşme klima tamiri, Kazlıçeşme ikinci el klima alanlar, Kazlıçeşme klima bakım servisi, Kazlıçeşme klima servis şirketi, Kazlıçeşme klima servis ustaları, Kazlıçeşme özel klima servisi, Kazlıçeşme klima montaj, Kazlıçeşme klima montaj servisi, Kazlıçeşme klima servisi fiyatları, Kazlıçeşme klima sökümü, Kazlıçeşme klima teknik bakımı, Kazlıçeşme klima servis firmaları, Kazlıçeşme uygun klima servisi, Kazlıçeşme klima servisi fiyat listesi, Kazlıçeşme klima özel servisi, Kazlıçeşme eski klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Kazlıçeşme ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Kazlıçeşme klima servisi, Kazlıçeşme klima servis firması, Kazlıçeşme klima yedek parçası, Kazlıçeşme klima ustası, Kazlıçeşme klima servis ustası, Kazlıçeşme en iyi klima servisi, Kazlıçeşme klima teknik servisi, Kazlıçeşme ucuz klima servisi, Kazlıçeşme klima servis şirketleri, Kazlıçeşme ikinci el klima satmak istiyorum, Kazlıçeşme klima servisi ücretleri, Kazlıçeşme klima servisi ücret bedeli, Kazlıçeşme kurumsal klima servisi, Kazlıçeşme klima parçası, Kazlıçeşme klima demontaj, Kazlıçeşme klima servisleri, Kazlıçeşme klima montajı, Kazlıçeşme klima periyodik bakımı, Kazlıçeşme klima tamir servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Kazlıçeşme kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Zeytinburnu Kazlıçeşme klimacı olarak Zeytinburnu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.