Zeytinburnu Gökalp klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Zeytinburnu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Zeytinburnu Gökalp merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Gökalp klima teknik bakımı, Gökalp klima servis firmaları, Gökalp eski klima servisi, Gökalp klima montaj, Gökalp klima sökümü, Gökalp uygun klima servisi, Gökalp klima bakımı, Gökalp klima servis şirketi, Gökalp klima özel servisi, Gökalp klima montaj servisi, Gökalp özel klima servisi, Gökalp klima arızası, Gökalp ikinci el klima alanlar, Gökalp klima tamiri, Gökalp klima bakım servisi, Gökalp klima servisi fiyat listesi, Gökalp klima servisi fiyatları, Gökalp ikinci el klima alan yerler, Gökalp klima servis ustaları.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Gökalp ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Gökalp ikinci el klima satmak istiyorum, Gökalp klima tamir servisi, Gökalp en iyi klima servisi, Gökalp klima ustası, Gökalp klima parçası, Gökalp klima servis firması, Gökalp klima teknik servisi, Gökalp klima servisleri, Gökalp klima periyodik bakımı, Gökalp klima servis şirketleri, Gökalp klima servisi ücret bedeli, Gökalp ucuz klima servisi, Gökalp klima servis ustası, Gökalp klima yedek parçası, Gökalp kurumsal klima servisi, Gökalp klima servisi, Gökalp klima servisi ücretleri, Gökalp klima demontaj, Gökalp klima montajı.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Gökalp kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Zeytinburnu Gökalp klimacı olarak Zeytinburnu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.