Zeytinburnu Çırpıcı klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Zeytinburnu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Zeytinburnu Çırpıcı merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Çırpıcı eski klima servisi, Çırpıcı özel klima servisi, Çırpıcı klima özel servisi, Çırpıcı klima montaj servisi, Çırpıcı klima servisi fiyat listesi, Çırpıcı klima arızası, Çırpıcı ikinci el klima alanlar, Çırpıcı klima bakım servisi, Çırpıcı klima teknik bakımı, Çırpıcı klima montaj, Çırpıcı klima servis ustaları, Çırpıcı uygun klima servisi, Çırpıcı klima sökümü, Çırpıcı klima servis firmaları, Çırpıcı klima servis şirketi, Çırpıcı klima servisi fiyatları, Çırpıcı klima tamiri, Çırpıcı ikinci el klima alan yerler, Çırpıcı klima bakımı.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Çırpıcı ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Çırpıcı klima servisi ücret bedeli, Çırpıcı klima tamir servisi, Çırpıcı klima teknik servisi, Çırpıcı klima montajı, Çırpıcı klima servisleri, Çırpıcı klima servis şirketleri, Çırpıcı klima demontaj, Çırpıcı en iyi klima servisi, Çırpıcı klima servisi, Çırpıcı ikinci el klima satmak istiyorum, Çırpıcı klima yedek parçası, Çırpıcı klima servis firması, Çırpıcı kurumsal klima servisi, Çırpıcı klima servis ustası, Çırpıcı klima periyodik bakımı, Çırpıcı klima servisi ücretleri, Çırpıcı klima ustası, Çırpıcı klima parçası, Çırpıcı ucuz klima servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Çırpıcı kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Zeytinburnu Çırpıcı klimacı olarak Zeytinburnu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.