Zeytinburnu Cevizlibağ klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Zeytinburnu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Zeytinburnu Cevizlibağ merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Cevizlibağ ikinci el klima alanlar, Cevizlibağ klima servisi fiyatları, Cevizlibağ klima servis şirketi, Cevizlibağ klima arızası, Cevizlibağ uygun klima servisi, Cevizlibağ ikinci el klima alan yerler, Cevizlibağ klima servis firmaları, Cevizlibağ klima servis ustaları, Cevizlibağ klima özel servisi, Cevizlibağ klima montaj servisi, Cevizlibağ klima bakım servisi, Cevizlibağ eski klima servisi, Cevizlibağ klima servisi fiyat listesi, Cevizlibağ klima tamiri, Cevizlibağ özel klima servisi, Cevizlibağ klima bakımı, Cevizlibağ klima montaj, Cevizlibağ klima sökümü, Cevizlibağ klima teknik bakımı.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Cevizlibağ ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Cevizlibağ ikinci el klima satmak istiyorum, Cevizlibağ kurumsal klima servisi, Cevizlibağ klima montajı, Cevizlibağ ucuz klima servisi, Cevizlibağ klima yedek parçası, Cevizlibağ klima demontaj, Cevizlibağ klima servisi, Cevizlibağ klima periyodik bakımı, Cevizlibağ en iyi klima servisi, Cevizlibağ klima servisi ücretleri, Cevizlibağ klima parçası, Cevizlibağ klima ustası, Cevizlibağ klima servis ustası, Cevizlibağ klima teknik servisi, Cevizlibağ klima servis şirketleri, Cevizlibağ klima tamir servisi, Cevizlibağ klima servis firması, Cevizlibağ klima servisi ücret bedeli, Cevizlibağ klima servisleri.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Cevizlibağ kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Zeytinburnu Cevizlibağ klimacı olarak Zeytinburnu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.