TRONİC KLİMA SERVİSİ

Tronic Klima Servisi, güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini amaç edinen hizmet politikası, kaliteli ve hızlı çözüm imkanı ile sizlere hizmet eden, saygın ve köklü bir kuruluştur. Tronic markası nitelikli ürünleriyle her geçen gün müşteri sayısını daha da artırmaktadır. Bu yüzden size en etkili hizmeti verebilmek adına özveri ve büyük bir titizlikle çalışmaktayız.

Tronik klimlar, güçlü performansı, Bioplus özelliği ile havayı daima temiz tutan özelliği, kullanıcılara maksimum konfor ve rahatlık sağlayan teknik yapısı ile en çok tercih edilen klimalardan birisi olmuştur. Cihazınızı ilk aldığınız andan itibaren montaj, arıza, keşif ve onarımın yanı sıra periyodik bakım hizmetleri de vermekteyiz. Cihazınızla ilgili her sorunda hızlı ve nitelikli hizmet sunmaktayız. Montaj işlemleri profesyonel ve uzman ekiplerimizce evinizde en uygun yer tespit edilerek ve doğru montaj kuralarına dikkat edilerek yapılmaktadır. Montaj sonrası bakımın yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz her anda servisimiz size hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Cihazınızda oluşacak her türlü hasar ve arızada, işinin ehli olan ve sürekli son gelişmeleri takip eden teknik elemanlarımız arıza tespitini doğru yaparak etkili çözümler sunar. Unutmayın ki cihazınız için en güzel teknik desteği yetkili servisten alabilirsiniz. Çünkü yetkili servis size garantili orijinal yedek parça hizmeti de sunmaktadır. Cihazınızdan en üstün performansı almak ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için hizmeti uzman ekiplerden almanız gerekir. Üstelik uygun fiyatlarla kaliteyi ayağınıza kadar ucuza getiriyoruz.

Klima bakımı periyodik zaman dilimlerinde yapılması gereken ve kesinlikle atlanmaması lazım olan bir işlemdir. Bakımsız klimalar cebinize %40 daha fazla külfet demektir. Daha az performansla çalışır ve ortama küf, bakteri gibi insan sağlığına zarar veren mikroorganizmalar yayar. Aynı zamanda bakım yapılmazsa cihazlarınızın ömrü de kısalmaktadır. Bu nedenle zamanında ve etkili bakımın yaptırılması gerekir. Servisimiz mevsiminde bakım hizmeti de vererek klimalarınızın en üst güçle çalışmasına ve daha az enerji harcamasın yardımcı olur.

Siz de cihazınızla ilgili her türlü konuda teknik destek almak için bize ulaşın. Biz sizin için her şeyi düşünelim; siz ferah bir ortamın keyfini sürün.