TOSHİBA KLİMA SERVİSİ

Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için daima araştıran ve yeniliklere açık bir şekilde bilgi birikimini artıran Toshiba markası, klimalarda da maksimum kaliteyi sunmaktadır. Toshiba evlerinizde ve diğer yaşam alanlarınızda standartlarınızı yükseltmeyi, size rahatlığı ve konforu bir arada sunmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda en son teknolojik gelişmeler de ürünlerimize yansıtılmaktadır. Müşteri memnuniyetinin yanı sıra daha modern ve pratik bir dünya diğer amaçlarımızdandır.

Yaygın hizmet ağıyla etkili ve kesin çözümler sunan servisimiz uzun yıllardır klima sektöründe söz sahibi olmuş ve müşterilerimizin beğenisini kazanmış köklü ve saygın bir firmadır. Eğitimli ve işinin uzmanı ekibimiz, müşteriyi odak noktası haline getiren politikasıyla sürekli kendini geliştirmekte ve sizlere hep daha iyisini sunmaktadır. Böylece siz değerli kullanıcılarımızın da güvenini kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Deneyimli elemanlarımız cihazınız ile ilgili her probleminizi zamanında çözerek, klimanızın ilk günkü performansı ile çalışmasını sağlar. Uygun fiyatlarımız ve bütçenize uygun ödeme seçeneklerimizle, Toshiba marka her modelde cihazın montaj, bakım, onarım ve tamir hizmetlerini veriyoruz. Gezici araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

TSE belgesine sahip olan servisimizde, bir telefonla evinize gelen ekibimiz her türlü işlemi gerçekleştirdikten sonra bir yıl işçilik garantisi de vermektedir. Cihazınızın sizin için değerini bildiğimiz için etkili ve doğru çözümler sunmaya gayret ediyor; en güzel sonucu ve sizin memnuniyetinizi aldıktan sonra evlerinizi terk ediyoruz.

Toshiba servisi olarak eğitimli uzman kadro, son teknolojiye sahip ekipmanlar ile sizlere modern servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Servisimizde herhangi kötü bir sürprizle karşılaşmazsınız. Daima profesyonel hizmeti alırsınız. Yine cihazınızla ilgili her türlü teknik desteği telefonlarımızı arayarak da alabilmektesiniz. Yılların tecrübesi ile çağdaş hizmet anlayışını birleştiren Toshiba Klima Servisi, önceki yıllarda olduğu gibi şimdi de size en kaliteli ve nitelikli hizmeti vermektedir.

Tamir ve bakım işlerinde stoklarımızda bulunan orijinal yedek parça ve aksesuar temini yapmaktayız. Böylelikle cihazlarınızın ömrü uzamakta ve performansı artmaktadır. Sahip olduğunuz cihazın modeli ne olursa olsun tüm montaj, bakım, tamir, arıza ve keşif işlemlerinizde Toshiba kalitesine güvenebilirsiniz. Sizin rahatınızı ve konforunuzu önemseyen buna göre politikalarını belirleyen Toshiba ile daima mutlu ve huzurlu olacaksınız.