SUNNY KLİMA SERVİSİ

Sunny marka klimalar evlerinizde ferahlık estiriyor. Sunny teknolojisi ile üretilen bu cihazlar konforlu ve rahat evler, iş yerleri ve toplu kullanım alanlarında kaliteli ve etkili hizmet vermektedir. Bu teknolojik ürünler, aynı zamanda inventer özelliği ile enerji tasarrufu yapar; bu da daha az elektrik faturası anlamına gelir. Yine Sunny klimalar çevre dostudur. Ozon tabakasına zarar vermez. İçte ve dışta size temizlik ve sağlık sunar. Siz de daha rahat yaşam alanlarında hoşça vakit geçirmek için Sunny kalitesine güvenin. Aynı kaliteye daha fazla para vermeyin. Soğutma ve ısıtma hizmetinde Sunny’e, cihazınızla ilgili her türlü sorununuzda da Sunny servisine itimat edebilirsiniz.

Sunny Klima Servisi, cihazlarınızı aldığınız ilk andan itibaren sizin yanınızdadır ve size en güzel ve nitelikli hizmeti sunmaktadır. Montaj işlemini alanında uzman ve yaptığı işi iyi bilen teknik elemanlarımız yapar. Bu elemanlar evinize gelerek durum tespitinde bulunur ve cihazınız için en iyi yeri tespit ederler. Daha sonra montaj işlemi kurallarına uygun ve doğru bir şekilde yerine getirilir. Unutmayın doğru montaj daha az enerji,maksimum güç demektir.

Montaj dışında demontaj ve bakım işlemi de servisimizden yapılmaktadır. Bizi aramanız yeterli. Sıra beklemeden hızlı ve kaliteli hizmeti alır, klimanızla ilgili herhangi kötü bir sürprizle de karşılaşmamış olursunuz. Bakım cihazınız için oldukça önemlidir. Diğer elektronik aygıtlar da olduğu gibi klimanızın da periyodik bakımlarını yapmak zorundasınız. Çünkü bu cihazlar hava ile direkt temas halindedirler. Bu yüzden havadaki tüm kirleri, tozları ve bunların içindeki bakterileri zamanla aksamında biriktirmeye başlar. Biriken bu kir ve bakteriler klimanızla birlikte size ve ailenize de ulaşır. Bu da birçok hastalığın habercisidir. Böyle bir durumla karşılaşmak için bakımınızı yetkili servise zamanında yaptırın. Unutmayın aksi halde daha büyük hasarlarla da karşılaşabilirsiniz.

Sunny servisi olarak onarım ve tamir hizmetimiz de var. Bilgili teknik ekibimiz cihazınızdaki tüm hasarlara doğru teşhis koyarak etkili çözüm sunar. Cihazınızla ilgili her durumda bizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Daha sonra en kısa sürede sorununuz çözülecektir. Tek amacımız müşterilerimizin memnuniyetidir. Sizlerin daha ferah ve güzel ortamlarda sevdiklerinizle vakit geçirmeniz için servisimiz gece gündüz çalışmaktadır. Sizin konforunuz bizim için önemlidir.