Şişli Zincirlikuyu klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Şişli ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Şişli Zincirlikuyu merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Zincirlikuyu özel klima servisi, Zincirlikuyu klima arızası, Zincirlikuyu ikinci el klima alan yerler, Zincirlikuyu klima servis şirketi, Zincirlikuyu uygun klima servisi, Zincirlikuyu klima sökümü, Zincirlikuyu klima bakımı, Zincirlikuyu klima teknik bakımı, Zincirlikuyu klima servisi fiyatları, Zincirlikuyu klima servis firmaları, Zincirlikuyu klima servisi fiyat listesi, Zincirlikuyu klima tamiri, Zincirlikuyu klima montaj, Zincirlikuyu klima servis ustaları, Zincirlikuyu klima montaj servisi, Zincirlikuyu klima bakım servisi, Zincirlikuyu eski klima servisi, Zincirlikuyu ikinci el klima alanlar, Zincirlikuyu klima özel servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Zincirlikuyu ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Zincirlikuyu kurumsal klima servisi, Zincirlikuyu klima servis şirketleri, Zincirlikuyu klima servis firması, Zincirlikuyu klima yedek parçası, Zincirlikuyu klima servisi ücretleri, Zincirlikuyu en iyi klima servisi, Zincirlikuyu klima periyodik bakımı, Zincirlikuyu ucuz klima servisi, Zincirlikuyu ikinci el klima satmak istiyorum, Zincirlikuyu klima servisi, Zincirlikuyu klima teknik servisi, Zincirlikuyu klima parçası, Zincirlikuyu klima demontaj, Zincirlikuyu klima montajı, Zincirlikuyu klima tamir servisi, Zincirlikuyu klima servisi ücret bedeli, Zincirlikuyu klima ustası, Zincirlikuyu klima servisleri, Zincirlikuyu klima servis ustası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Zincirlikuyu kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Şişli Zincirlikuyu klimacı olarak Şişli ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.