Teşvikiye klima parçası, Teşvikiye klima periyodik bakımı, Teşvikiye klima servisi ücret bedeli, Teşvikiye klima yedek parçası, Teşvikiye ucuz klima servisi, Teşvikiye klima ustası, Teşvikiye klima servis ustası, Teşvikiye klima servis şirketleri, Teşvikiye klima servisleri, Teşvikiye klima servisi ücretleri, Teşvikiye en iyi klima servisi, Teşvikiye klima teknik servisi, Teşvikiye klima servisi, Teşvikiye ikinci el klima satmak istiyorum, Teşvikiye klima servis firması, Teşvikiye klima demontaj, Teşvikiye kurumsal klima servisi, Teşvikiye klima montajı, Teşvikiye klima tamir servisi.

Şişli Teşvikiye klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Şişli ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Şişli Teşvikiye merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Teşvikiye ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Teşvikiye kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Şişli Teşvikiye klimacı olarak Şişli ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Teşvikiye klima teknik bakımı, Teşvikiye klima montaj, Teşvikiye klima arızası, Teşvikiye klima özel servisi, Teşvikiye özel klima servisi, Teşvikiye klima servis şirketi, Teşvikiye klima servis ustaları, Teşvikiye klima bakımı, Teşvikiye uygun klima servisi, Teşvikiye klima servis firmaları, Teşvikiye eski klima servisi, Teşvikiye klima sökümü, Teşvikiye klima servisi fiyat listesi, Teşvikiye klima bakım servisi, Teşvikiye klima servisi fiyatları, Teşvikiye ikinci el klima alanlar, Teşvikiye klima montaj servisi, Teşvikiye ikinci el klima alan yerler, Teşvikiye klima tamiri.