Sıracevizler klima servisleri, Sıracevizler ikinci el klima satmak istiyorum, Sıracevizler klima parçası, Sıracevizler klima periyodik bakımı, Sıracevizler klima servis firması, Sıracevizler klima ustası, Sıracevizler klima servisi ücret bedeli, Sıracevizler klima servisi, Sıracevizler klima demontaj, Sıracevizler klima teknik servisi, Sıracevizler klima servis şirketleri, Sıracevizler klima servisi ücretleri, Sıracevizler klima yedek parçası, Sıracevizler en iyi klima servisi, Sıracevizler klima montajı, Sıracevizler klima servis ustası, Sıracevizler ucuz klima servisi, Sıracevizler klima tamir servisi, Sıracevizler kurumsal klima servisi.

Şişli Sıracevizler klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Şişli ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Şişli Sıracevizler merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Sıracevizler ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Sıracevizler kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Şişli Sıracevizler klimacı olarak Şişli ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Sıracevizler klima arızası, Sıracevizler klima servisi fiyat listesi, Sıracevizler uygun klima servisi, Sıracevizler klima bakımı, Sıracevizler klima teknik bakımı, Sıracevizler klima özel servisi, Sıracevizler eski klima servisi, Sıracevizler klima servis şirketi, Sıracevizler klima tamiri, Sıracevizler ikinci el klima alanlar, Sıracevizler ikinci el klima alan yerler, Sıracevizler klima bakım servisi, Sıracevizler özel klima servisi, Sıracevizler klima servis ustaları, Sıracevizler klima servis firmaları, Sıracevizler klima montaj, Sıracevizler klima montaj servisi, Sıracevizler klima sökümü, Sıracevizler klima servisi fiyatları.