Şişli Meşrutiyet klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Şişli ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Şişli Meşrutiyet merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Meşrutiyet klima bakım servisi, Meşrutiyet ikinci el klima alanlar, Meşrutiyet klima özel servisi, Meşrutiyet klima bakımı, Meşrutiyet klima servisi fiyatları, Meşrutiyet özel klima servisi, Meşrutiyet uygun klima servisi, Meşrutiyet klima sökümü, Meşrutiyet klima montaj servisi, Meşrutiyet klima montaj, Meşrutiyet klima servis şirketi, Meşrutiyet ikinci el klima alan yerler, Meşrutiyet klima tamiri, Meşrutiyet klima teknik bakımı, Meşrutiyet klima servis firmaları, Meşrutiyet klima servis ustaları, Meşrutiyet klima arızası, Meşrutiyet klima servisi fiyat listesi, Meşrutiyet eski klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Meşrutiyet ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Meşrutiyet klima servisi, Meşrutiyet klima parçası, Meşrutiyet klima ustası, Meşrutiyet klima periyodik bakımı, Meşrutiyet klima servisi ücret bedeli, Meşrutiyet klima tamir servisi, Meşrutiyet klima servis şirketleri, Meşrutiyet klima servisi ücretleri, Meşrutiyet klima teknik servisi, Meşrutiyet klima demontaj, Meşrutiyet ucuz klima servisi, Meşrutiyet klima servis firması, Meşrutiyet kurumsal klima servisi, Meşrutiyet en iyi klima servisi, Meşrutiyet klima montajı, Meşrutiyet klima yedek parçası, Meşrutiyet klima servis ustası, Meşrutiyet ikinci el klima satmak istiyorum, Meşrutiyet klima servisleri.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Meşrutiyet kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Şişli Meşrutiyet klimacı olarak Şişli ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.