Mecidiyeköy klima demontaj, Mecidiyeköy klima servis ustası, Mecidiyeköy klima tamir servisi, Mecidiyeköy klima servis şirketleri, Mecidiyeköy klima montajı, Mecidiyeköy klima ustası, Mecidiyeköy kurumsal klima servisi, Mecidiyeköy klima servisi ücret bedeli, Mecidiyeköy ikinci el klima satmak istiyorum, Mecidiyeköy klima yedek parçası, Mecidiyeköy klima periyodik bakımı, Mecidiyeköy klima parçası, Mecidiyeköy klima teknik servisi, Mecidiyeköy klima servisi, Mecidiyeköy en iyi klima servisi, Mecidiyeköy klima servisleri, Mecidiyeköy ucuz klima servisi, Mecidiyeköy klima servis firması, Mecidiyeköy klima servisi ücretleri.

Şişli Mecidiyeköy klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Şişli ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Şişli Mecidiyeköy merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Mecidiyeköy ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Mecidiyeköy kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Şişli Mecidiyeköy klimacı olarak Şişli ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Mecidiyeköy klima montaj servisi, Mecidiyeköy klima sökümü, Mecidiyeköy uygun klima servisi, Mecidiyeköy klima özel servisi, Mecidiyeköy klima servisi fiyat listesi, Mecidiyeköy klima servis şirketi, Mecidiyeköy eski klima servisi, Mecidiyeköy klima arızası, Mecidiyeköy klima teknik bakımı, Mecidiyeköy klima bakım servisi, Mecidiyeköy klima montaj, Mecidiyeköy klima tamiri, Mecidiyeköy ikinci el klima alanlar, Mecidiyeköy özel klima servisi, Mecidiyeköy klima servis firmaları, Mecidiyeköy klima bakımı, Mecidiyeköy klima servisi fiyatları, Mecidiyeköy klima servis ustaları, Mecidiyeköy ikinci el klima alan yerler.