Şişli Mahmut Şevket Paşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Şişli ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Şişli Mahmut Şevket Paşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Mahmut Şevket Paşa uygun klima servisi, Mahmut Şevket Paşa klima bakımı, Mahmut Şevket Paşa ikinci el klima alan yerler, Mahmut Şevket Paşa klima tamiri, Mahmut Şevket Paşa klima bakım servisi, Mahmut Şevket Paşa eski klima servisi, Mahmut Şevket Paşa klima arızası, Mahmut Şevket Paşa ikinci el klima alanlar, Mahmut Şevket Paşa klima montaj, Mahmut Şevket Paşa klima montaj servisi, Mahmut Şevket Paşa özel klima servisi, Mahmut Şevket Paşa klima teknik bakımı, Mahmut Şevket Paşa klima servisi fiyat listesi, Mahmut Şevket Paşa klima özel servisi, Mahmut Şevket Paşa klima sökümü, Mahmut Şevket Paşa klima servis ustaları, Mahmut Şevket Paşa klima servis şirketi, Mahmut Şevket Paşa klima servisi fiyatları, Mahmut Şevket Paşa klima servis firmaları.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Mahmut Şevket Paşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Mahmut Şevket Paşa klima yedek parçası, Mahmut Şevket Paşa klima demontaj, Mahmut Şevket Paşa klima servisi, Mahmut Şevket Paşa klima servisi ücret bedeli, Mahmut Şevket Paşa klima parçası, Mahmut Şevket Paşa ucuz klima servisi, Mahmut Şevket Paşa klima servisleri, Mahmut Şevket Paşa en iyi klima servisi, Mahmut Şevket Paşa klima servis firması, Mahmut Şevket Paşa klima tamir servisi, Mahmut Şevket Paşa klima teknik servisi, Mahmut Şevket Paşa ikinci el klima satmak istiyorum, Mahmut Şevket Paşa klima periyodik bakımı, Mahmut Şevket Paşa klima montajı, Mahmut Şevket Paşa klima servis şirketleri, Mahmut Şevket Paşa klima servis ustası, Mahmut Şevket Paşa klima ustası, Mahmut Şevket Paşa klima servisi ücretleri, Mahmut Şevket Paşa kurumsal klima servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Mahmut Şevket Paşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Şişli Mahmut Şevket Paşa klimacı olarak Şişli ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.