Kurtuluş ucuz klima servisi, Kurtuluş klima montajı, Kurtuluş klima demontaj, Kurtuluş en iyi klima servisi, Kurtuluş kurumsal klima servisi, Kurtuluş klima ustası, Kurtuluş ikinci el klima satmak istiyorum, Kurtuluş klima tamir servisi, Kurtuluş klima servis ustası, Kurtuluş klima servisleri, Kurtuluş klima servis şirketleri, Kurtuluş klima servisi ücretleri, Kurtuluş klima servisi ücret bedeli, Kurtuluş klima parçası, Kurtuluş klima periyodik bakımı, Kurtuluş klima teknik servisi, Kurtuluş klima servis firması, Kurtuluş klima yedek parçası, Kurtuluş klima servisi.

Şişli Kurtuluş klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Şişli ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Şişli Kurtuluş merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Kurtuluş ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Kurtuluş kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Şişli Kurtuluş klimacı olarak Şişli ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Kurtuluş klima servis firmaları, Kurtuluş klima tamiri, Kurtuluş klima sökümü, Kurtuluş klima arızası, Kurtuluş klima servis ustaları, Kurtuluş klima özel servisi, Kurtuluş klima servis şirketi, Kurtuluş özel klima servisi, Kurtuluş klima bakımı, Kurtuluş klima teknik bakımı, Kurtuluş klima servisi fiyat listesi, Kurtuluş klima montaj servisi, Kurtuluş klima bakım servisi, Kurtuluş klima montaj, Kurtuluş ikinci el klima alanlar, Kurtuluş klima servisi fiyatları, Kurtuluş uygun klima servisi, Kurtuluş eski klima servisi, Kurtuluş ikinci el klima alan yerler.