Şişli İzzetpaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Şişli ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Şişli İzzetpaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

İzzetpaşa klima servis şirketi, İzzetpaşa ikinci el klima alanlar, İzzetpaşa klima özel servisi, İzzetpaşa klima montaj, İzzetpaşa özel klima servisi, İzzetpaşa klima arızası, İzzetpaşa klima sökümü, İzzetpaşa klima montaj servisi, İzzetpaşa klima teknik bakımı, İzzetpaşa klima servisi fiyatları, İzzetpaşa klima bakım servisi, İzzetpaşa klima bakımı, İzzetpaşa eski klima servisi, İzzetpaşa klima servisi fiyat listesi, İzzetpaşa klima servis ustaları, İzzetpaşa klima tamiri, İzzetpaşa uygun klima servisi, İzzetpaşa ikinci el klima alan yerler, İzzetpaşa klima servis firmaları.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için İzzetpaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

İzzetpaşa klima servis ustası, İzzetpaşa klima ustası, İzzetpaşa klima servis şirketleri, İzzetpaşa klima montajı, İzzetpaşa klima yedek parçası, İzzetpaşa ucuz klima servisi, İzzetpaşa klima servisi ücret bedeli, İzzetpaşa klima teknik servisi, İzzetpaşa klima demontaj, İzzetpaşa klima servisleri, İzzetpaşa en iyi klima servisi, İzzetpaşa klima servis firması, İzzetpaşa klima tamir servisi, İzzetpaşa klima servisi ücretleri, İzzetpaşa klima parçası, İzzetpaşa ikinci el klima satmak istiyorum, İzzetpaşa klima periyodik bakımı, İzzetpaşa kurumsal klima servisi, İzzetpaşa klima servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

İzzetpaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Şişli İzzetpaşa klimacı olarak Şişli ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.