Şişli Halil Rıfat Paşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Şişli ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Şişli Halil Rıfat Paşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Halil Rıfat Paşa klima servis firmaları, Halil Rıfat Paşa klima teknik bakımı, Halil Rıfat Paşa ikinci el klima alanlar, Halil Rıfat Paşa klima servisi fiyat listesi, Halil Rıfat Paşa klima sökümü, Halil Rıfat Paşa ikinci el klima alan yerler, Halil Rıfat Paşa klima servis şirketi, Halil Rıfat Paşa klima özel servisi, Halil Rıfat Paşa klima montaj, Halil Rıfat Paşa klima arızası, Halil Rıfat Paşa uygun klima servisi, Halil Rıfat Paşa klima bakım servisi, Halil Rıfat Paşa klima tamiri, Halil Rıfat Paşa klima montaj servisi, Halil Rıfat Paşa klima bakımı, Halil Rıfat Paşa klima servis ustaları, Halil Rıfat Paşa klima servisi fiyatları, Halil Rıfat Paşa eski klima servisi, Halil Rıfat Paşa özel klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Halil Rıfat Paşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Halil Rıfat Paşa klima servisi ücret bedeli, Halil Rıfat Paşa ucuz klima servisi, Halil Rıfat Paşa kurumsal klima servisi, Halil Rıfat Paşa klima servis şirketleri, Halil Rıfat Paşa klima yedek parçası, Halil Rıfat Paşa klima parçası, Halil Rıfat Paşa klima servisi ücretleri, Halil Rıfat Paşa klima demontaj, Halil Rıfat Paşa klima servis firması, Halil Rıfat Paşa klima tamir servisi, Halil Rıfat Paşa klima montajı, Halil Rıfat Paşa en iyi klima servisi, Halil Rıfat Paşa ikinci el klima satmak istiyorum, Halil Rıfat Paşa klima periyodik bakımı, Halil Rıfat Paşa klima servisi, Halil Rıfat Paşa klima servisleri, Halil Rıfat Paşa klima ustası, Halil Rıfat Paşa klima teknik servisi, Halil Rıfat Paşa klima servis ustası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Halil Rıfat Paşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Şişli Halil Rıfat Paşa klimacı olarak Şişli ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.