Şişli Halide Edip Adıvar klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Şişli ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Şişli Halide Edip Adıvar merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Halide Edip Adıvar klima montaj servisi, Halide Edip Adıvar klima özel servisi, Halide Edip Adıvar eski klima servisi, Halide Edip Adıvar klima servisi fiyat listesi, Halide Edip Adıvar ikinci el klima alanlar, Halide Edip Adıvar klima tamiri, Halide Edip Adıvar klima servisi fiyatları, Halide Edip Adıvar klima servis ustaları, Halide Edip Adıvar klima teknik bakımı, Halide Edip Adıvar klima montaj, Halide Edip Adıvar klima sökümü, Halide Edip Adıvar özel klima servisi, Halide Edip Adıvar klima bakım servisi, Halide Edip Adıvar klima servis firmaları, Halide Edip Adıvar uygun klima servisi, Halide Edip Adıvar klima arızası, Halide Edip Adıvar klima servis şirketi, Halide Edip Adıvar klima bakımı, Halide Edip Adıvar ikinci el klima alan yerler.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Halide Edip Adıvar ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Halide Edip Adıvar klima ustası, Halide Edip Adıvar klima montajı, Halide Edip Adıvar ikinci el klima satmak istiyorum, Halide Edip Adıvar klima servis firması, Halide Edip Adıvar en iyi klima servisi, Halide Edip Adıvar klima parçası, Halide Edip Adıvar klima servisi, Halide Edip Adıvar klima periyodik bakımı, Halide Edip Adıvar klima teknik servisi, Halide Edip Adıvar klima servisi ücret bedeli, Halide Edip Adıvar klima servis şirketleri, Halide Edip Adıvar klima tamir servisi, Halide Edip Adıvar klima servis ustası, Halide Edip Adıvar ucuz klima servisi, Halide Edip Adıvar klima demontaj, Halide Edip Adıvar klima yedek parçası, Halide Edip Adıvar klima servisleri, Halide Edip Adıvar klima servisi ücretleri, Halide Edip Adıvar kurumsal klima servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Halide Edip Adıvar kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Şişli Halide Edip Adıvar klimacı olarak Şişli ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.