Şişli Halaskargazi klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Şişli ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Şişli Halaskargazi merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Halaskargazi eski klima servisi, Halaskargazi klima servis ustaları, Halaskargazi klima servis şirketi, Halaskargazi klima teknik bakımı, Halaskargazi klima servisi fiyat listesi, Halaskargazi klima montaj, Halaskargazi ikinci el klima alanlar, Halaskargazi klima tamiri, Halaskargazi klima bakımı, Halaskargazi klima arızası, Halaskargazi özel klima servisi, Halaskargazi klima servis firmaları, Halaskargazi klima özel servisi, Halaskargazi uygun klima servisi, Halaskargazi klima bakım servisi, Halaskargazi klima sökümü, Halaskargazi ikinci el klima alan yerler, Halaskargazi klima servisi fiyatları, Halaskargazi klima montaj servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Halaskargazi ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Halaskargazi klima ustası, Halaskargazi klima parçası, Halaskargazi klima servisleri, Halaskargazi kurumsal klima servisi, Halaskargazi klima teknik servisi, Halaskargazi klima servis firması, Halaskargazi klima periyodik bakımı, Halaskargazi klima servisi ücret bedeli, Halaskargazi en iyi klima servisi, Halaskargazi ucuz klima servisi, Halaskargazi klima montajı, Halaskargazi klima servisi, Halaskargazi klima servis ustası, Halaskargazi klima yedek parçası, Halaskargazi ikinci el klima satmak istiyorum, Halaskargazi klima servis şirketleri, Halaskargazi klima demontaj, Halaskargazi klima servisi ücretleri, Halaskargazi klima tamir servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Halaskargazi kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Şişli Halaskargazi klimacı olarak Şişli ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.