Şişli Gülbahar klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Şişli ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Şişli Gülbahar merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Gülbahar ikinci el klima alanlar, Gülbahar klima özel servisi, Gülbahar klima servisi fiyat listesi, Gülbahar klima montaj, Gülbahar klima teknik bakımı, Gülbahar ikinci el klima alan yerler, Gülbahar klima servis ustaları, Gülbahar klima servis şirketi, Gülbahar özel klima servisi, Gülbahar klima montaj servisi, Gülbahar klima arızası, Gülbahar klima sökümü, Gülbahar uygun klima servisi, Gülbahar klima servisi fiyatları, Gülbahar klima bakımı, Gülbahar klima servis firmaları, Gülbahar klima bakım servisi, Gülbahar eski klima servisi, Gülbahar klima tamiri.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Gülbahar ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Gülbahar klima teknik servisi, Gülbahar klima ustası, Gülbahar klima servisi, Gülbahar klima servis ustası, Gülbahar ikinci el klima satmak istiyorum, Gülbahar klima periyodik bakımı, Gülbahar klima servis şirketleri, Gülbahar klima demontaj, Gülbahar klima yedek parçası, Gülbahar kurumsal klima servisi, Gülbahar klima servisleri, Gülbahar klima montajı, Gülbahar klima servis firması, Gülbahar klima tamir servisi, Gülbahar klima servisi ücret bedeli, Gülbahar en iyi klima servisi, Gülbahar ucuz klima servisi, Gülbahar klima parçası, Gülbahar klima servisi ücretleri.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Gülbahar kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Şişli Gülbahar klimacı olarak Şişli ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.