ARA02124510134
Klima Servisi & Kombi Servisi

Şişli Cumhuriyet

Cumhuriyet ikinci el klima satmak istiyorum, Cumhuriyet klima servisi ücretleri, Cumhuriyet klima servisleri, Cumhuriyet klima servisi ücret bedeli, Cumhuriyet kurumsal klima servisi, Cumhuriyet klima montajı, Cumhuriyet klima servis firması, Cumhuriyet ucuz klima servisi, Cumhuriyet klima ustası, Cumhuriyet klima tamir servisi, Cumhuriyet klima servis şirketleri, Cumhuriyet klima teknik servisi, Cumhuriyet en iyi klima servisi, Cumhuriyet klima servis ustası, Cumhuriyet klima periyodik bakımı, Cumhuriyet klima servisi, Cumhuriyet klima parçası, Cumhuriyet klima yedek parçası, Cumhuriyet klima demontaj.

Şişli Cumhuriyet klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Şişli ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Şişli Cumhuriyet merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Cumhuriyet ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Cumhuriyet kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Şişli Cumhuriyet klimacı olarak Şişli ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Cumhuriyet klima bakım servisi, Cumhuriyet uygun klima servisi, Cumhuriyet klima servis şirketi, Cumhuriyet eski klima servisi, Cumhuriyet klima sökümü, Cumhuriyet klima servis ustaları, Cumhuriyet klima montaj servisi, Cumhuriyet klima bakımı, Cumhuriyet klima servisi fiyat listesi, Cumhuriyet klima servis firmaları, Cumhuriyet ikinci el klima alanlar, Cumhuriyet klima teknik bakımı, Cumhuriyet klima özel servisi, Cumhuriyet klima montaj, Cumhuriyet klima servisi fiyatları, Cumhuriyet klima tamiri, Cumhuriyet klima arızası, Cumhuriyet ikinci el klima alan yerler, Cumhuriyet özel klima servisi.