Şişli Çiftecevizler klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Şişli ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Şişli Çiftecevizler merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Çiftecevizler uygun klima servisi, Çiftecevizler klima servis ustaları, Çiftecevizler klima servis şirketi, Çiftecevizler ikinci el klima alan yerler, Çiftecevizler klima tamiri, Çiftecevizler klima servisi fiyat listesi, Çiftecevizler klima sökümü, Çiftecevizler ikinci el klima alanlar, Çiftecevizler klima arızası, Çiftecevizler klima bakım servisi, Çiftecevizler klima servisi fiyatları, Çiftecevizler klima bakımı, Çiftecevizler klima montaj, Çiftecevizler klima montaj servisi, Çiftecevizler eski klima servisi, Çiftecevizler klima özel servisi, Çiftecevizler özel klima servisi, Çiftecevizler klima teknik bakımı, Çiftecevizler klima servis firmaları.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Çiftecevizler ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Çiftecevizler klima servisi ücret bedeli, Çiftecevizler klima servis şirketleri, Çiftecevizler klima servis ustası, Çiftecevizler ikinci el klima satmak istiyorum, Çiftecevizler klima teknik servisi, Çiftecevizler klima demontaj, Çiftecevizler klima tamir servisi, Çiftecevizler klima servisi ücretleri, Çiftecevizler ucuz klima servisi, Çiftecevizler klima montajı, Çiftecevizler klima servis firması, Çiftecevizler klima servisi, Çiftecevizler klima ustası, Çiftecevizler klima yedek parçası, Çiftecevizler klima periyodik bakımı, Çiftecevizler klima servisleri, Çiftecevizler en iyi klima servisi, Çiftecevizler kurumsal klima servisi, Çiftecevizler klima parçası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Çiftecevizler kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Şişli Çiftecevizler klimacı olarak Şişli ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.