SİGMA KLİMA SERVİSİ

Sürekli değişen teknolojik gelişmelerin en büyük nimetlerinden birisidir klimalar. Yaşam alanlarımızı daha konforlu ve ferah hale getirir. Yazın sıcaklarında serinlik, kışın soğuğunda da ise içimizi ve evlerimizi ısıtan sıcaklık sunar bizlere. Sigma, son teknoloji ile üretilmiş klimalar ile sorunsuz ve rahat bir kullanım sunmaktadır. Sigma, cihazlarında R410A gazı kullanır; bu gaz çevreye zarar vermez ve küresel ısınmayı da önler. Yine inventer özelliği sayesinde enerjiden maksimum tasarruf sağlanır. Biz de Sigma Klima Servisi olarak, cihazınızı aldığınız ilk andan itibaren tüm kullanım süreniz boyunca yanınızda yer alarak her türlü sorununuza kaliteli ve olabildiğince hızlı çözüm sunmaktayız.

Cihazınızla ilgili her türlü işlemleriniz; tüm montaj, bakım, tamir ve onarım işleriniz büyük bir dikkatle ve özenle gerçekleştirilmektedir. Üstelik sıra bekletmeden, hızlı ve etkili bir şekilde. Alanında uzman profesyonel ekibimiz, son teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve sürekli eğitim almaktadırlar. Böylece cihazınızla ilgili tüm bilgilerle donanımlı haldedirler.

Bu teknolojik ürünler oldukça hassas olduklarından bakım ve onarımı sadece yetkili serviste yaptırılmalıdır. Servisimiz montaj ve demontaj işlerinizi dikkatle ve doğru bir şekilde gerçekleştirir. Unutmayın, doğru yapılmayan montaj sonunda klimanız daha az performansla çalışacak ve daha fazla enerji harcayacaktır.

Montaj sonrası takip de yine servisimizce yapılır. Cihazınızın yıllık periyodlarla bakımı yine uzman ekibimizce gerçekleştirilir. Klima bakımı oldukça önemlidir. Bakım sonrası klimanızın gücü artar, daha etkili performans gösterir yine elektrikten de %40 daha fazla tasarruf edersiniz. Bakım işi ihmale gelmemekle birlikte yine cihazınızın dilinden anlayan kişiler tarafından yapılmalıdır. Yanlış yapılmış bir bakım ile cihazınız eskisinden kötü bir performansla çalışabilir veya siz anlamadan daha fazla enerji harcayarak faturalarınızı kabartabilir.

Size bir telefon kadar yakınız. Güler yüzlü personelimiz, müşteri memnuniyeti ile çalışan hizmet politikamızla, cihazlarınızla ilgili her konuda teknik destek veriyoruz. Ayrıca hizmetimiz ve kullandığımız yedek parçalar garantilidir. Siz de şimdi bize arayarak hızlı ve kaliteli hizmetin tadını çıkartın. Tabii ferah ve temiz ortamların da. Sigma servisine her konuda güvenebilir cihazlarınızı gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz.