SİEMENS KLİMA SERVİSİ

Siemens marka klimalar kalitesi ve güçlü performansıyla sadece Türkiye’de değil tüm dünyada en çok tercih edilen markalardan birisidir. Bu nedenle Siemens servisi olarak ülkemizdeki birçok Siemens marka cihazın satın alma ve sonrası teknik desteğini vermekte ve bakım, onarım, montaj işlerini yapmaktayız. Firma olarak bu teknolojik ürünlerin bakımı ve onarımı için özenle ve titizlikle çalışmaktayız.

Elektronik aletler içinde insan hayatını en çok kolaylaştıran cihazların başında klimalar gelir. Siz de ailenizle vakit geçirdiğiniz evlerinizde, işyerlerinizde ve toplu kullanım alanlarında Siemens’i tercih ederek, sağlığı, konforu ve kaliteyi yakalayabilirsiniz. Bu cihazların bakımı oldukça önemlidir. Zamanında bakımı yapılmayan cihazlar zamanla içerisinde kirleri ve tozu biriktirerek hem sağlığı tehdit eder hem de performansını kaybeder. Yine araştırmalar bu tarz aygıtların %40 daha fazla enerji harcadığını da göstermektedir.

Siemens Servisi olarak cihazınızı aldığınız andan itibaren tüm işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Montaj, periyodik bakım, tamir gibi hizmetler vermekteyiz. Aynı zamanda bir klima servisinde olması gereken tüm donanımlara sahip bir servis olarak, siz değerli müşterilerimize gerekli rehberlik çalışmalarını da yürütmekteyiz. Siemens cihazlarınızın maksimum verimle çalışması ve sahip olduğu performansı tam anlamıyla sergileyebilmesi için gerekli teknik desteği servisimizden alabilirsiniz. Kurulum aşamasından montaj sonrasına ve cihazı kullandığınız tüm süre boyunca her türlü teknik yardımı Siemens klima servisinde bulabilirsiniz.

Montaj işlemi cihazın en önemli aşamalarından birisidir. Doğru ve düzgün montaj bu teknolojik aletlerden en üst düzeyde verim almanızı sağlar. Profesyonel elemanlarımız cihazı kullanacağınız alanın genel özelliklerini göz önünde bulundurarak, klimanın en performanslı çalışacağı yeri belirlerler. Özellikle montaj sırasında sizin sağlığınız, elektrik tasarrufu ve maksimum güç ilk planda düşünülür.

Montaj sonrası cihazınızda herhangi bir sorun çıkarmaması ve herhangi bir problem olmadan işlevini sürdürebilmesi için servisimiz hizmetlerini devam ettirir. Belirli zaman aralıklarında gerekli bakımı yapılarak, cihazınızın ilk günkü kalitede çalışması ve ömrünün uzatılması hedeflenir. Böylece arıza oluşmadan bütün sorunların önüne geçilmiş ve sürekli bir rahatlık ve konfor sağlanmış olur. Bu aynı zamanda kabarık faturaların önlenmesi de demektir. Unutmayın hasarlı ve bakımsız cihazlar cebinize ek külfet demektir. Siz de klimanızın her türlü teknik işlerinde Siemens servisini tercih ederek, ondan en verimli şekilde yararlanabilirsiniz.