SHARP KLİMA SERVİSİ

Üstün teknoloji ile üretilmiş Sharp marka klimalar birçok özelliği ile evlerinize ferahlığı, aynı zamanda da sağlığı sunmaktadır. Sharp, gittikçe müşteri ağını genişleten ve kalitesiyle beğeni toplayan saygın bir markadır. Sharp’tan aldığınız cihazlar çevreye dosttur. Doğaya zarar vermeyen R410A gazı ile üretilmiştir. Bu gaz aynı zamanda daha az elektrik harcamanıza yardımcı olur. Yine Sharp, alerjiye yol açan alerjenlerin vücuda girmesini ve girse bile etki göstermemesini sağlayan bir teknolojiye sahiptir. Cihaz, havayı hem temizler hem de nemlendirir. Her kullanımda temiz hava üfürür ve küf, toz gibi etmenlerden dolayı oluşacak kötü kokuları da filtreleri sayesinde önler.

Uzman kadromuz, tecrübeli teknik elemanlarımız ile size bir telefon uzağındayız. Her türlü montaj, bakım ve onarım işlemleriniz en kısa sürede ve etkili bir biçimde yapılmaktadır. Güler yüzlü ve %100 müşteri memnuniyetini amaç edinen hizmet anlayışımızla sahip olduğunuz cihazlarla ilgili her konuda size teknik destek veriyoruz. Cihazınızla ilgili her türlü sorunda size 7/24 hizmet veren Sharp servisini arayarak en nitelikli ve hızlı çözüme ulaşabilirsiniz.

Klima montajı oldukça önemlidir ve profesyonel, işinin ehli ekipler tarafından yapılmalıdır. Böylece cihazınızdan asgari verim alabilir ve kötü sürprizlerle karşılaşma olasılığını da sıfıra indirmiş olursunuz. Montaj yapılacak yer iyi incelenmeli en yüksek performansta ve en ez enerji harcama kapasitesi olan yere cihaz yerleştirilmelidir. Teknik elemanlarımız evlerinize ve işyerlerinize gelerek klimanız için en uygun yeri belirlerler ve doğru bir şekilde bu teknolojik ürünü monte ederler.

Servisimizin hizmeti montajla bitmemektedir. Klimayı kullandığınız süre boyunca onun  bakımı, yaşanan hasarlarda onarımı ve her tülü işlemi özenle ve titizlikle takip edilir. Cihazınızın bakımı verim artırdığı, enerjiden tasarruf sağlamasına olanak verdiği için çok önemlidir. Bu yüzden yılda 2 defa cihazınıza doğru bakımı yaptırmalısınız. Yine bakımsız cihazlarda biriken bakteri ve mikroplar insan sağlığını tehdit eder. Aynı zamanda iç aksamına zarar verdiğinden makinenin ömrünü kısaltmaktadır.

Sharp Klima Servisi, gelişen teknolojiye ayak uyduran ve sürekli eğitim alan personelleriyle cihazınız için her zaman en doğru teşhisler koyar ve en nitelikli çözümler sunar. Siz de klimalarınızla ilgili her türlü işlemleriniz için bizi arayın; ferah, konforlu ortamların keyfini sürün.