SANYO KLİMA SERVİSİ

Sanyo Klima Servisi olarak, sizlere daha hızlı, ekonomik ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla profesyonel elemanlarımız ile çalışmaktayız. %100 müşteri memnuniyetinden yola çıkan servisimiz sizlere cihazınızla ilgili her türlü teknik desteği vermekte, montaj, demontaj, bakım ve onarım işlerini gerçekleştirmektedir.

Klima bakımınız periyodik zamanlarda yapılır ve onlardan en güçlü performansı almanıza dikkat edilir. Cihazınızın bakımı oldukça önemlidir. Bakım yapılmayan klimalar daha çabuk bozulur ve aynı zamanda sağlığa da zarar verir. Senede 2 defa yapılacak olan bakım hem onların ömrünü uzatır hem de performansını artırır. İncelemeler bakımı zamanında yapılan cihazların yaklaşık %40 oranında daha az enerji harcadığını ortaya koymuştur. Sanyo servis elemanları en son teknolojik gelişmeleri takip eder ve Sanyo klimaların her modeli üzerinde sürekli eğitim alır. Bu yüzden oldukça bilgili ve deneyimlidirler. Evlerinize gelen ekibimiz oldukça hızlı bir sürede bu teknolojik ürünlerin ihtiyaç duyduğu tüm bakımı en nitelikli şekilde gerçekleştirmektedir.

Cihazınızı yeni aldığınızda montaj işlemi yine profesyonel elemanlarımız tarafından büyük bir dikkatle yerine getirilir. Klimanın kullanacağı alanın özellikleri, en güçlü performansın nerde sağlanacağı özenle incelendikten sonra, montajda uyulması gereken kurallara dikkat ederek cihazınız duvara monte edilir. Montaj oldukça önemlidir. Doğru yapılmayan montajlar cihazın aksamına zarar vermenin yanında verimini de düşürmektedir.

Servisimizi arayarak hem telefonda teknik destek alabilir hem de bakım, onarım işlerinizi güvenle ve en çabuk şekilde yaptırabilirsiniz. Cihazınızı kullanırken kötü sürprizlerle karşılaşmamak için bakımını daima yetkili servisine yaptırın ve yetkili servisin kullanacağı orijinal yedek parçaları tercih edin. Unutmayın cihazınızı yetkili servisten daha iyi kimse tanıyamaz. Sanyo Klima Servisi, sağlığınızı ve rahatınızı sizin kadar düşünür ve buna göre hareket eder. Doğru bir şekilde monte edilmiş ve bakımı en doğru şekilde yapılmış cihazlar temiz hava, kaliteli soğutma ve ısıtma demektir.

Cihazlarınızın tamir işlemleri için de servisimiz size kaliteli hizmet sunmaktadır.  Meydana gelen hasar hızlı bir şekilde tespit edilerek etkili çözüm sunulur. Siz de en ihtiyaç duyduğunuz anda yarı yolda kalmamış olursunuz. Sanyo Servisi, güler yüzlü personeli, çağa ayak uyduran hizmet kalitesi, orijinal yedek parça temini, en doğru ve etkili bakım desteği ile sürekli kendini geliştiren ve teknolojiye ayak uyduran bir anlayışla hizmet vermektedir.