SAMSUNG KLİMA SERVİSİ

Samsung marka ve her modelde klimalarınıza, alanında deneyimli ve uzman ekibimizle teknik hizmet vermekteyiz. Samsung Servisi, haftanın 7 günü etkili ve kaliteli bakım, onarım ve montaj işlemleriniz için profesyonel hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alan şirket politikamız ile zamanında ve hızlı, aynı zamanda da kaliteli işlerle Samsung marka cihazlarınızın maksimum verimle çalışmasını aynı zamanda elektrikten de tasarruf sağlamasını amaçlıyoruz.

Samsung her zaman kaliteyi önemseyen ve bunu da ürünlerine yansıtan bir markadır. Samsung’u tercih ettiğinizde aynı zamanda kaliteye ve yüksek performansa da sahip olursunuz. Cihazınızı aldığınız andan itibaren Samsung servisi de size hizmet etmeye başlar. Montajı en doğru ve elktonik üründen en fazla verim alabileceğiniz şekilde yapan profesyonel ekibimiz montaj sonrası hizmetlerle de daima sizin yanınızda olacaktır. Bu cihazların senede 2 defa bakımı yapılmalıdır. Bakım yapılmadığında biriken kirler ve tozlar sağlığınızı tehdit eder. Cihaz direkt havayla temas edecek şekilde tasarlanmıştır. Havada bulunan mikroorganizmalar zamanla onun teçhizatında birikir. Böylece cihazınızda mikrop ve bakteriler çoğalmaya başlar. Bakım yapılıp temizlenmeyen cihazlarda  bakteriler hava ile insanlara geçmekte astımdan yüz felcine kadar birçok hastalığa davetiye çıkarmaktadır.

Klima bakımını yaptırmak bu kadar önemliyken bu iş sıradan servislere emanet edilmemelidir. Unutmayın cihazınızı kendi servisine emanet ederseniz en doğru ve etkili bakımı da yaptırmış olursunuz. Çünkü teknik elemanlarımız Samsung klimaların her modeli için sürekli eğitim almaktadırlar. Böylece tüm sorunlarınıza en etkili ve nitelikli çözümü sunabilirler.

Bakımın yanı sıra demontaj ve onarım hizmetimiz de vardır. Cihazınızda ortaya çıkan hasarlar yerinde ve hızlı bir şekilde tamir edilir. Yine ihtiyaç duyulduğu takdirde garantili yedek parça temini yapılmaktadır. Klimalarınıza orijinal parçalar takmanız klima ömrünün uzamasına ve klimanızdan maksimum verim almanıza olanak sağlar. Samsung servisi ile orijinal yedek parçaları bulabilirsiniz.

Samsung Servisinin başarısında özverili ve titiz çalışmanın, hızlı ve kaliteli çözümlerin etkisi vardır. Servisimizle sıra beklemek zorunda kalmadan ferah ve konforlu evlerin, iş yerlerinin keyfini sürersiniz. Samsung Klima Servisi bütün yaşam alanlarınızda temiz ve sağlıklı bir hava; kaliteli ısıtma ve soğutma ortamı sağlar. Sağlığınız ve rahatınız bizim için önemlidir.