ARA02124510134
Klima Servisi & Kombi Servisi

Küçükçekmece Yenimahalle

Yenimahalle kurumsal klima servisi, Yenimahalle klima servisi ücretleri, Yenimahalle klima periyodik bakımı, Yenimahalle klima parçası, Yenimahalle klima teknik servisi, Yenimahalle klima servisi ücret bedeli, Yenimahalle klima servisleri, Yenimahalle klima servis şirketleri, Yenimahalle klima servisi, Yenimahalle klima tamir servisi, Yenimahalle ucuz klima servisi, Yenimahalle klima montajı, Yenimahalle ikinci el klima satmak istiyorum, Yenimahalle klima servis firması, Yenimahalle klima servis ustası, Yenimahalle en iyi klima servisi, Yenimahalle klima ustası, Yenimahalle klima yedek parçası, Yenimahalle klima demontaj.

Küçükçekmece Yenimahalle klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Küçükçekmece ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Küçükçekmece Yenimahalle merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yenimahalle ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yenimahalle kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Küçükçekmece Yenimahalle klimacı olarak Küçükçekmece ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Yenimahalle klima bakım servisi, Yenimahalle eski klima servisi, Yenimahalle klima montaj, Yenimahalle ikinci el klima alanlar, Yenimahalle klima özel servisi, Yenimahalle klima servisi fiyatları, Yenimahalle klima sökümü, Yenimahalle klima arızası, Yenimahalle klima servis firmaları, Yenimahalle klima montaj servisi, Yenimahalle uygun klima servisi, Yenimahalle klima teknik bakımı, Yenimahalle klima bakımı, Yenimahalle klima tamiri, Yenimahalle klima servis şirketi, Yenimahalle özel klima servisi, Yenimahalle klima servis ustaları, Yenimahalle ikinci el klima alan yerler, Yenimahalle klima servisi fiyat listesi.