Yarımburgaz klima demontaj, Yarımburgaz klima ustası, Yarımburgaz klima yedek parçası, Yarımburgaz klima servisi, Yarımburgaz klima servisleri, Yarımburgaz en iyi klima servisi, Yarımburgaz klima servis şirketleri, Yarımburgaz ikinci el klima satmak istiyorum, Yarımburgaz klima montajı, Yarımburgaz kurumsal klima servisi, Yarımburgaz klima tamir servisi, Yarımburgaz klima servis firması, Yarımburgaz klima servis ustası, Yarımburgaz klima servisi ücret bedeli, Yarımburgaz klima parçası, Yarımburgaz klima teknik servisi, Yarımburgaz ucuz klima servisi, Yarımburgaz klima servisi ücretleri, Yarımburgaz klima periyodik bakımı.

Küçükçekmece Yarımburgaz klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Küçükçekmece ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Küçükçekmece Yarımburgaz merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yarımburgaz ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yarımburgaz kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Küçükçekmece Yarımburgaz klimacı olarak Küçükçekmece ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Yarımburgaz klima özel servisi, Yarımburgaz klima sökümü, Yarımburgaz klima servisi fiyatları, Yarımburgaz klima servis ustaları, Yarımburgaz eski klima servisi, Yarımburgaz klima bakımı, Yarımburgaz ikinci el klima alan yerler, Yarımburgaz klima servisi fiyat listesi, Yarımburgaz klima tamiri, Yarımburgaz özel klima servisi, Yarımburgaz ikinci el klima alanlar, Yarımburgaz klima servis firmaları, Yarımburgaz klima servis şirketi, Yarımburgaz klima bakım servisi, Yarımburgaz uygun klima servisi, Yarımburgaz klima montaj servisi, Yarımburgaz klima teknik bakımı, Yarımburgaz klima arızası, Yarımburgaz klima montaj.