Küçükçekmece Söğütlüçeşme klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Küçükçekmece ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Küçükçekmece Söğütlüçeşme merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Söğütlüçeşme uygun klima servisi, Söğütlüçeşme klima arızası, Söğütlüçeşme klima bakım servisi, Söğütlüçeşme klima montaj servisi, Söğütlüçeşme klima tamiri, Söğütlüçeşme klima servisi fiyatları, Söğütlüçeşme klima bakımı, Söğütlüçeşme klima servis şirketi, Söğütlüçeşme klima teknik bakımı, Söğütlüçeşme klima servis ustaları, Söğütlüçeşme klima sökümü, Söğütlüçeşme ikinci el klima alanlar, Söğütlüçeşme ikinci el klima alan yerler, Söğütlüçeşme özel klima servisi, Söğütlüçeşme klima montaj, Söğütlüçeşme klima servisi fiyat listesi, Söğütlüçeşme klima servis firmaları, Söğütlüçeşme eski klima servisi, Söğütlüçeşme klima özel servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Söğütlüçeşme ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Söğütlüçeşme klima periyodik bakımı, Söğütlüçeşme klima servis şirketleri, Söğütlüçeşme klima demontaj, Söğütlüçeşme ikinci el klima satmak istiyorum, Söğütlüçeşme klima montajı, Söğütlüçeşme klima servisi ücretleri, Söğütlüçeşme klima servisi, Söğütlüçeşme klima ustası, Söğütlüçeşme klima servisi ücret bedeli, Söğütlüçeşme ucuz klima servisi, Söğütlüçeşme klima tamir servisi, Söğütlüçeşme klima yedek parçası, Söğütlüçeşme en iyi klima servisi, Söğütlüçeşme klima servis ustası, Söğütlüçeşme klima servis firması, Söğütlüçeşme kurumsal klima servisi, Söğütlüçeşme klima servisleri, Söğütlüçeşme klima teknik servisi, Söğütlüçeşme klima parçası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Söğütlüçeşme kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Küçükçekmece Söğütlüçeşme klimacı olarak Küçükçekmece ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.