Küçükçekmece Mehmet Akif klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Küçükçekmece ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Küçükçekmece Mehmet Akif merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Mehmet Akif klima teknik bakımı, Mehmet Akif klima servis şirketi, Mehmet Akif klima montaj, Mehmet Akif klima bakımı, Mehmet Akif klima arızası, Mehmet Akif klima servisi fiyatları, Mehmet Akif klima montaj servisi, Mehmet Akif klima servis ustaları, Mehmet Akif klima tamiri, Mehmet Akif ikinci el klima alan yerler, Mehmet Akif uygun klima servisi, Mehmet Akif klima özel servisi, Mehmet Akif klima servis firmaları, Mehmet Akif klima sökümü, Mehmet Akif özel klima servisi, Mehmet Akif klima bakım servisi, Mehmet Akif klima servisi fiyat listesi, Mehmet Akif ikinci el klima alanlar, Mehmet Akif eski klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Mehmet Akif ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Mehmet Akif klima tamir servisi, Mehmet Akif klima servis şirketleri, Mehmet Akif klima demontaj, Mehmet Akif klima servisi, Mehmet Akif en iyi klima servisi, Mehmet Akif klima parçası, Mehmet Akif ucuz klima servisi, Mehmet Akif ikinci el klima satmak istiyorum, Mehmet Akif klima servisi ücretleri, Mehmet Akif kurumsal klima servisi, Mehmet Akif klima teknik servisi, Mehmet Akif klima servis ustası, Mehmet Akif klima periyodik bakımı, Mehmet Akif klima ustası, Mehmet Akif klima servis firması, Mehmet Akif klima servisi ücret bedeli, Mehmet Akif klima montajı, Mehmet Akif klima yedek parçası, Mehmet Akif klima servisleri.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Mehmet Akif kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Küçükçekmece Mehmet Akif klimacı olarak Küçükçekmece ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.