Küçükçekmece Kemalpaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Küçükçekmece ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Küçükçekmece Kemalpaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Kemalpaşa klima montaj, Kemalpaşa klima servis şirketi, Kemalpaşa uygun klima servisi, Kemalpaşa klima servis ustaları, Kemalpaşa klima bakım servisi, Kemalpaşa klima tamiri, Kemalpaşa klima arızası, Kemalpaşa klima servis firmaları, Kemalpaşa klima montaj servisi, Kemalpaşa klima bakımı, Kemalpaşa klima özel servisi, Kemalpaşa klima servisi fiyat listesi, Kemalpaşa özel klima servisi, Kemalpaşa klima teknik bakımı, Kemalpaşa klima servisi fiyatları, Kemalpaşa ikinci el klima alan yerler, Kemalpaşa eski klima servisi, Kemalpaşa ikinci el klima alanlar, Kemalpaşa klima sökümü.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Kemalpaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Kemalpaşa klima servis firması, Kemalpaşa klima servisleri, Kemalpaşa klima periyodik bakımı, Kemalpaşa klima demontaj, Kemalpaşa ucuz klima servisi, Kemalpaşa klima teknik servisi, Kemalpaşa klima servisi, Kemalpaşa klima parçası, Kemalpaşa klima tamir servisi, Kemalpaşa klima servis şirketleri, Kemalpaşa klima servis ustası, Kemalpaşa klima montajı, Kemalpaşa klima servisi ücret bedeli, Kemalpaşa en iyi klima servisi, Kemalpaşa kurumsal klima servisi, Kemalpaşa klima servisi ücretleri, Kemalpaşa ikinci el klima satmak istiyorum, Kemalpaşa klima yedek parçası, Kemalpaşa klima ustası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Kemalpaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Küçükçekmece Kemalpaşa klimacı olarak Küçükçekmece ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.