ARA02124510134
Klima Servisi & Kombi Servisi

Küçükçekmece Cumhuriyet

Cumhuriyet ikinci el klima satmak istiyorum, Cumhuriyet klima periyodik bakımı, Cumhuriyet klima ustası, Cumhuriyet klima servisleri, Cumhuriyet klima teknik servisi, Cumhuriyet klima servis firması, Cumhuriyet klima yedek parçası, Cumhuriyet klima servisi ücret bedeli, Cumhuriyet klima demontaj, Cumhuriyet klima parçası, Cumhuriyet klima montajı, Cumhuriyet klima servisi ücretleri, Cumhuriyet ucuz klima servisi, Cumhuriyet klima servis ustası, Cumhuriyet kurumsal klima servisi, Cumhuriyet en iyi klima servisi, Cumhuriyet klima tamir servisi, Cumhuriyet klima servis şirketleri, Cumhuriyet klima servisi.

Küçükçekmece Cumhuriyet klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Küçükçekmece ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Küçükçekmece Cumhuriyet merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Cumhuriyet ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Cumhuriyet kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Küçükçekmece Cumhuriyet klimacı olarak Küçükçekmece ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Cumhuriyet klima sökümü, Cumhuriyet klima özel servisi, Cumhuriyet klima tamiri, Cumhuriyet klima servis ustaları, Cumhuriyet klima montaj, Cumhuriyet klima montaj servisi, Cumhuriyet eski klima servisi, Cumhuriyet klima bakımı, Cumhuriyet klima arızası, Cumhuriyet ikinci el klima alanlar, Cumhuriyet özel klima servisi, Cumhuriyet klima teknik bakımı, Cumhuriyet klima servis şirketi, Cumhuriyet klima servisi fiyatları, Cumhuriyet klima bakım servisi, Cumhuriyet klima servis firmaları, Cumhuriyet ikinci el klima alan yerler, Cumhuriyet klima servisi fiyat listesi, Cumhuriyet uygun klima servisi.