Kağıthane Yahya Kemal klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Kağıthane ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Kağıthane Yahya Kemal merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Yahya Kemal klima montaj, Yahya Kemal klima servisi fiyatları, Yahya Kemal klima bakım servisi, Yahya Kemal klima arızası, Yahya Kemal klima teknik bakımı, Yahya Kemal klima servis şirketi, Yahya Kemal uygun klima servisi, Yahya Kemal klima servis ustaları, Yahya Kemal klima sökümü, Yahya Kemal klima tamiri, Yahya Kemal klima servis firmaları, Yahya Kemal klima özel servisi, Yahya Kemal ikinci el klima alan yerler, Yahya Kemal klima servisi fiyat listesi, Yahya Kemal klima montaj servisi, Yahya Kemal eski klima servisi, Yahya Kemal ikinci el klima alanlar, Yahya Kemal klima bakımı, Yahya Kemal özel klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yahya Kemal ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Yahya Kemal en iyi klima servisi, Yahya Kemal ikinci el klima satmak istiyorum, Yahya Kemal klima servisi ücretleri, Yahya Kemal klima servis ustası, Yahya Kemal klima tamir servisi, Yahya Kemal klima demontaj, Yahya Kemal klima servis firması, Yahya Kemal klima ustası, Yahya Kemal klima teknik servisi, Yahya Kemal klima yedek parçası, Yahya Kemal kurumsal klima servisi, Yahya Kemal klima servisleri, Yahya Kemal ucuz klima servisi, Yahya Kemal klima servisi ücret bedeli, Yahya Kemal klima servisi, Yahya Kemal klima servis şirketleri, Yahya Kemal klima parçası, Yahya Kemal klima periyodik bakımı, Yahya Kemal klima montajı.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yahya Kemal kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Kağıthane Yahya Kemal klimacı olarak Kağıthane ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.