ARA02124510134
Klima Servisi & Kombi Servisi

Kağıthane Mehmet Akif Ersoy

Mehmet Akif Ersoy klima yedek parçası, Mehmet Akif Ersoy klima servisi ücretleri, Mehmet Akif Ersoy kurumsal klima servisi, Mehmet Akif Ersoy klima tamir servisi, Mehmet Akif Ersoy klima servisi, Mehmet Akif Ersoy en iyi klima servisi, Mehmet Akif Ersoy klima parçası, Mehmet Akif Ersoy klima servis firması, Mehmet Akif Ersoy klima periyodik bakımı, Mehmet Akif Ersoy ucuz klima servisi, Mehmet Akif Ersoy klima servisi ücret bedeli, Mehmet Akif Ersoy klima servis ustası, Mehmet Akif Ersoy klima servis şirketleri, Mehmet Akif Ersoy klima demontaj, Mehmet Akif Ersoy klima teknik servisi, Mehmet Akif Ersoy klima servisleri, Mehmet Akif Ersoy klima montajı, Mehmet Akif Ersoy ikinci el klima satmak istiyorum, Mehmet Akif Ersoy klima ustası.

Kağıthane Mehmet Akif Ersoy klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Kağıthane ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Kağıthane Mehmet Akif Ersoy merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Mehmet Akif Ersoy ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Mehmet Akif Ersoy kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Kağıthane Mehmet Akif Ersoy klimacı olarak Kağıthane ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Mehmet Akif Ersoy klima servis firmaları, Mehmet Akif Ersoy klima özel servisi, Mehmet Akif Ersoy klima sökümü, Mehmet Akif Ersoy klima bakımı, Mehmet Akif Ersoy ikinci el klima alanlar, Mehmet Akif Ersoy klima arızası, Mehmet Akif Ersoy klima servisi fiyatları, Mehmet Akif Ersoy klima servisi fiyat listesi, Mehmet Akif Ersoy uygun klima servisi, Mehmet Akif Ersoy klima servis şirketi, Mehmet Akif Ersoy klima teknik bakımı, Mehmet Akif Ersoy klima bakım servisi, Mehmet Akif Ersoy klima montaj servisi, Mehmet Akif Ersoy klima tamiri, Mehmet Akif Ersoy ikinci el klima alan yerler, Mehmet Akif Ersoy klima montaj, Mehmet Akif Ersoy klima servis ustaları, Mehmet Akif Ersoy özel klima servisi, Mehmet Akif Ersoy eski klima servisi.